Чохол книжка з віконцем Nillkin SP-LC XM до смартфонів Xiaomi Mi5 White

Іскристий, блискучий шкіряний чохол книжка Nillkin спеціально розроблений до смартфонів Xiaomi Mi5. Він виготовлений з імпортних екологічно чистих матеріалів.

Поєднує м'яку шкіру і мерехтливі перли, додає чохлу не тільки чудовий вид, що притягує погляди, але і робить його приємним на дотик. При цьому покриття надзвичайно тонке. Чохол має функцію, яка реагує на відкриття кришки і тим самим миттєво пробуджує смартфон, коли вам потрібно і вводить його в режим сну при закритті. Також завдяки акуратному віконцю в конструкції чохла ви зможете швидко відповідати на дзвінки, використовувати камеру або перевіряти час не відкриваючи чохол.

Підкладка виготовлена ​​з м'яких волокон, що робить її дихаючої, але при цьому захищає екран дуже надійно. Стик відкидний кришки і нижнього щита надійно опрацьовані, тому чохол гладкий, акуратний і міцний. Передові технології деталей створили неймовірну якість чохла для Xiaomi Mi5 від Nillkin. Виберіть один з чотирьох кольорів, який більше підкреслить вашу індивідуальність: чорний, білий, рожевий і золотий.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол книжка з віконцем Nillkin SP-LC XM Xiaomi Mi5 White

Тип Чохол-книжка
Бренд: Nillkin
Сумісність Xiaomi Mi5
Колір Білий