Чохол бампер Xiaomi ONEBOT для iPhoneX Black

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Чохол з власним оригінальний дизайном

Чохол бампер створений для захисту смартфона iPhoneX. Він зроблений з якісного з термопластичного поліуретану (TPU), щільно прилягає до корпусу. Фішкою цього чохла, є можливість прикріплювати до нього кольорові цеглинки з конструктора (поставляються в комплекті) і тим самим створити яскраву та оригінальну композицію, яка буде прикрашати виріб.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол бампер створений для захисту смартфона iPhoneX. Він зроблений з якісного з термопластичного поліуретану (TPU), щільно прилягає до корпусу. Цей матеріал гарантує захист від пилу, відколів, подряпин та інших зовнішніх пошкоджень. Ребристе покриття дозволяє надійно утримувати смартфон в руці. На чохлі передбачені технологічні отвори під кнопки управління, камеру, динамік і порт зарядки.

Чохол бампер ONEBOT для iPhoneX крупним планом

Чохол створений за технологією високоточного лиття під впливом високої температури і тиску. Передня і задня сторони чохла пройшли обробку за однією з передових технологій - матове фарбування за допомогою ультрафіолетового випромінювання. В результаті застосування даної технології, покриття чохла стильно виглядає і дозволяє надійно утримувати смартфон в руці.

Фішкою цього чохла, є можливість прикріплювати до нього кольорові цеглинки з конструктора (поставляються в комплекті) і тим самим створити яскраву та оригінальну композицію, яка буде прикрашати виріб.

Чохол бампер ONEBOT для iPhoneX оригінальний дизайн

Тип: Чохол-бампер
Бренд: ONEBOT
Матеріал: Термопластичний поліуретан (TPU)
Сумісна модель: iPhoneX
Розмір: 203 х 118 х 25 мм
Вага: 50 г
Колір: Чорний
Додатково: Кольорові кубики