Чоловічий механічний годинник Xiaomi TwentySeventeen Sunrise

  • Синій
  • 12 місяців

Сонячний годинник і відображення фази місяця

У механічному годиннику TwentySeventeen Sunrise використовується механізм з точним турбійоном. Крім того, годинник включає в себе 12-годинний циферблат, сонячний годинник, а також вони мають функцію відображення фази місяця. Циферблат знаходиться під захистом міцного сапфірового скла.

Пристрій контролю швидкості годинника

«Турбійон» — це свого роду збірка управління швидкістю годинника, винайдена швейцарським годинниковим майстром Луї Бреге в 1795 році, яка поєднує в собі елементи управління швидкістю спуску. А обертання з постійною швидкістю дозволяє знизити вплив сили тяжіння до наднизького рівня, що значно підвищує точність переміщення механічних годинників, відомих як «вальс» на годиннику.

Прикрашені справжніми діамантами

Верхня частина циферблату прикрашена великими частками природних алмазів, які цінніші, ніж штучні. Крім того, механізм також інкрустований 20 штучними каменями, які можуть грати роль підшипника, ефективно зменшуючи тертя при русі механізму, для більш тривалої роботи годинника.

«Женевський візерунок»

Дивлячись на мерехтливий женевський малюнок на тильній стороні, класичний або паралельний хвилястий декор якого нагадує блискучу поверхню Женевського озера, він простий, елегантний та сповнений стилю, тому його називають Женевським візерунком.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Чоловічий механічний годинник
Бренд: TwentySeventeen
Діаметр годинника: 42 мм
Довжина годинника: 265 мм
Ширина ремінця: 22 мм
Товщина корпусу: 12.5 мм
Механізм: Турбійон (механічний)
Водонепроникний рівень: 5ATM (захищені від незначного попадання води. Повністю занурювати в воду їх не можна. Крім того, рекомендується уникати спрямованого водяного струменя)
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Матеріал лінзи: Синтетичний сапфір
Матеріал ремінця: Шкіряний
Вага: 105 г
Колір ремінця: Синій