Датчик відкриття вікна / двері для розумного будинку Xiaomi Mi Smart Door & Windows Sensor (YTC4005CN, YTC4039GL)

Датчик Mijia Door and Window Sensor дозволяє контролювати положення вікна чи двері, включаючи освітлення, або сигналізацію при їх відкриванні.

Датчик відкриття дверей або вікна складається з двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля — одна частина датчика містить геркон, а друга — постійний магніт.

Завдяки невеликим розмірам бездротові датчики можна встановити на потрібні двері або вікно за допомогою двосторонньої клейкої смужки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Датчик Mijia Door and Window Sensor

Одним з напрямків діяльності екосистеми компанії Xiaomi є розробка пристроїв для "Розумного дому". Адже вже зараз прийшовши додому, світло увімкнеться автоматично, а в разі несанкціонованого проникнення в будинок непроханих гостей, включиться сигналізація. Це забезпечить один з пристроїв "Розумного дому" Mi Smart Home window detector.

Датчик Mijia Door and Window Sensor дозволяє контролювати положення вікна чи двері, включаючи підсвічування, або сигналізацію при їх відкриванні.

Сам датчик складається з двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля: одна частина датчика містить геркон, а інша - постійний магніт. Корпус обох частин датчика зроблений з білого матового пластика, основний блок має розміри 21×41×11 мм, допоміжний — 10×26×9 мм

двері або вікно кріпиться за допомогою двосторонньої клейкої смужки, яка вже знаходиться на задній кришці датчика.

На корпусі пристрою можна помітити два отвори — за розташованим на верхній кришці ховається індикаторний світлодіод, а на торці — кнопка для сполучення датчика зі шлюзом Mi Smart Home Multifunction Gateway. У даній моделі відстань спрацьовування становить 22 міліметри.

Розумний датчик буде вмикати і вимикати світло в кімнаті, як тільки Ви в неї заходите або виходите. Крім цього, якщо Ви знаходитеся далеко від дому, датчик може включити запис відео і подати звуковий сигнал.

Вся робота з системою здійснюється через фірмовий мобільний додаток Smart Home.

Матеріал: Високоякісний ABS-пластик
Бренд: MiJia
Датчик: Відкриття вікна або двері на герконовой основі
Розміри: Основний блок — 21 × 41 × 11 мм
Допоміжний блок — 10 × 26 × 9 мм

Завантаження…