Детский рюкзак Xiaomi XiaoYang Baby schollbag Blue

  • Синій
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Місткий ранець з розкладний конструкцією

XiaoYang Baby schollbag - дитячий ранець з чудовим дизайном і комплексом особливостей, які здивують своєю практичністю та подарують масу позитивних емоцій вашій дитині.

Розкладна конструкція - головна «фішка» цього рюкзака. Вона дозволить «розібрати» рюкзак на 180 градусів, що важливо для найбільш комфортної та ефективної очистки ранця від забруднень.

Вага рюкзака менше питної пляшки - всього 380 грам. М'які ремені та рівномірний розподіл навантаження на обидва плеча, забезпечать комфортне повсякденне носіння ранця.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильний ранець для вашого малюка

Універсальний дизайн

Діти, які ходять в садочок або навчаються в молодших класах школи, можуть взяти з собою практично все необхідне для навчання - книги, зошити, альбоми для малювання, пенал і інші речі. Яскраве забарвлення та нанесення на зовнішній стороні ранця малюнки, підкреслюють його універсальний дизайн, який відмінно підійде як для дівчаток так і для хлопчиків.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag крупним планом в двох кольорах

Практично невагомий

380 грамовий рюкзак

Маленькі непосиди сповнені енергії та більшість часу проводять в русі. Пересуватися з рюкзаком XiaoYang Baby schollbag дуже комфортно, адже він практично невагомий - 380 грам. Мала вага в комплексі з м'якими плечовими ременями, забезпечить відчуття легкості вашій дитині протягом усього дня.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag діти в кімнаті

Місткий. Розкладна конструкція.

Легке очищення від забруднень

XiaoYang Baby schollbag здатний вмістити все необхідне для дитячого садка або для занять в школі (зошити, розмальовки, ручки, олівці та багато іншого). Також, батьки цілком можуть розмістити в ранці полуденок для дитини. XiaoYang Baby schollbag може розкладатися на 180 градусів і якщо внутрішні відділення рюкзака забруднилися, усі куточки ранця можна почистити, що поверне йому первісний вигляд.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag внутрішнє відділення

Все на своєму місці

Індивідуальні відділення для різних предметів

Для компактного розміщення навчального приладдя в рюкзаку крім великого U-образного внутрішнього відділення, є окрема кишеня на лицьовій стороні портфеля (закривається на замок), в якій можна розмістити пенал, калькулятор, ключі, блокнот та інші предмети. Також, є дві бічні «сіткових» кишені з щільною гумовим фіксатором, які надійно зафіксують вміст. У них цілком можна поставити напої: воду, сік, йогурт або інші предмети які завжди будуть під рукою.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag рожевий

Продумана конструкція фіксації

Надійні застібки

Продумана конструкція застібок, дозволить надійно зафіксувати ранець на плечах, а регульована грудна пряжка, забезпечить мінімальне зміщення рюкзака під час переміщення (ходьби або бігу) дитини. Така конструкція застібок рюкзака XiaoYang Baby schollbag, знизить ймовірність зсуву ременів рюкзака і тим самим дозволить уникнути нерівномірного навантаження на плечі дитини. Варто відзначити, що дитині, яка ходить в садок або вчиться в молодших класах школи, - не варто носити вагу, - яка перевищує 10% від його маси.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag застібки

Якісні та безпечні матеріали

Захисна тканина

Матеріали, які використовуваються в XiaoYang Baby schollbag (поліестер, поліуретан, поліефір) не містять формальдегідів, ароматичних амінів і інших шкідливих речовин, які можуть вплинути на здоров'я малюка. Застосування вищевказаних матеріалів забезпечать не тільки безпеку, а також зносостійкість та практичність рюкзака на багато років.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag конструкція матеріалу

Безпека вмісту

Водонепроникна тканина

Модний зовнішній матеріал з барвистими малюнками надає не тільки естетичну красу дитячому ранцю, а й надійно захищає внутрішні відділення від попадання води під час дощу.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag тканину з малюнком

Безпека дитини

Cвітловідбиваючі елементи

Нанесені на зовнішню поверхню XiaoYang Baby schollbag світловідбиваючі смужки, убезпечать вашу дитину при переміщенні в вечірній час і дозволять учасникам дорожнього руху помітити малюка, коли він йде по тротуару або переходить через дорогу.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag світловідбиваючі елементи

Зручність у кожній деталі

На «вершині» дитячого ранця розміщена петелька, за яку можна тримати ранець в руці або повісити рюкзак на гачок. Прогумовані застібки-блискавки убезпечать дитину від можливих порізів і подряпин об металеву основу.

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag елементи конструкції

Дитячий рюкзак XiaoYANG Baby schollbag з різними малюнками

Найменування: Дитячий рюкзак XiaoYang Baby schollbag Pink
Бренд: XiaoYang
Тип: Рюкзак/ранець
Матеріал: Поліестер, поліуретан
Внутрішній матеріал: Поліефір
Розмір: 220 х 280 х 160 мм
Вага: 380 г
Колір: Синій
Додатково: Розмірні характеристики можуть відрізнятися від вказаних вище на 1-2 см