Дитячий самокат Xiaomi BEVA Green

Кращий транспортний засіб для вашої дитини

Неймовірно яскравий, легкий, комфортний та функціональний транспортний засіб, який подарує радість вашій дитині від відмінного проведення часу. Висока якість виконання кожної комплектуючої самоката і особливий упор на захист - забезпечить зручність та безпеку вашої дитини під час активного відпочинку. Особливий дизайн рульового вузла з можливістю регулювання по висоті в сукупності з широким заднім колесом поліпшить процес управління самокатом BEVA.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Безпечне водіння та привабливий дизайн

Міцні матеріали. Яскраве забарвлення.

Дитячий самокат BEVA характеризується досить привабливим дизайном, який опрацьований до дрібниць. Легкі та міцні матеріали, надійна конструкція самоката роблять його таким привабливим транспортним засобом, з яким ваша дитина ні за що не захоче розлучатися.

Дитячий самокат BEVA крупним планом

Гарантія безпеки

Екологічно чисті матеріали

У конструкції самоката BEVA застосовуються виключно безпечні для здоров'я матеріали. Адже безпека - це запорука спокою батьків дитини та ключовий фактор проектування транспортних засобів BEVA.

Дитячий самокат BEVA діти сидять біля самокатів

Міцність та надійність

Гіпоалергенні гріпси і посилена рама

Виконані з термопластичної гуми гріпси, безпечні для здоров'я малюка, а завдяки нанесеному на них ребристому малюнку, вони не вислизнуть з рук маленького «водія». Рама самоката BEVA виготовлена з алюмінієвого сплаву і має посилену конструкцію (з товщиною стінок труби 0.4 см і діаметром 3.26 см), яка здатна витримати вагу до 50 кілограм.

Дитячий самокат BEVA рама і майданчик для ніг

Стійкість до вібрацій

Якісна амортизація

В конструкції самоката використовується пластичне волокно, яке дозволяє значною мірою поліпшити стійкість BEVA до вібрації. Широкий майданчик основи двоколісного транспорту, забезпечує надійне та зручне розташування дитини при переміщенні на самокаті.

Дитячий самокат BEVA дитина сміється

Антиковзання та стійкість

Широке заднє колесо

Заднє колесо самоката BEVA має ширину 4 см, що в свою чергу забезпечить стійкість на різних поверхнях, а збільшена площа, яка торкається до гальм, поліпшить процес контролю над двоколісним транспортом.

Дитячий самокат BEVA хлопчик катається

Налаштування по висоті

Регульована рульова стійка

Ще однією «родзинкою» самоката BEVA є регульована по висоті рульова стійка, яку можна налаштувати безпосередньо під зростання малюка. Три рівня регулювання, дозволять підібрати найбільш оптимальне положення для комфортного управління дитячим самокатом.

Дитячий самокат BEVA елементи конструкції

Керувати простіше простого!

Інтуїтивно зрозуміле управління

Активне проведення часу - це безперечно корисно для дитини. А з самокатом BEVA ваш малюк отримає море позитивних емоцій від водіння неймовірно зручного, безпечного та інтуїтивно зрозумілого в управлінні самоката. Крім того, застосування довговічних підшипників ABEC-7 сприяє більш м'якому руху коліс, з якими процес водіння стане ще більш приємним та незабутнім.

Дитячий самокат BEVA дівчинка катається в кімнаті

Управління за допомогою зміщення ваги

Комфортне та безшумне балансування

Управління самокатом здійснюється за допомогою зміщення центру ваги. Кілька поїздок і дитина навчиться легко балансувати, повертати та об'їжджати перешкоди, а виконані з поліуретану колеса, забезпечать практично безшумне переміщення на різних дорожніх покриттях.

Дитячий самокат BEVA колеса та інші деталі крупним планом

Ефективне гальмування та стійкість

Збільшена гальмівна пластина та шорстка поверхня

За рахунок застосування більш широкої гальмівної пластини, управління самокатом стало ще більш простим. Крім того, спеціально розроблена шорстка поверхня майданчика на якій стоїть малюк, забезпечить його стійкість під час їзди.

Яскравий дизайн і комплексне тестування

У розробці колірної гами для самокатів BEVA брав участь професійний колорист, саме тому самокат отримав такі яскраві та приємні для очей кольори. Конструкція самоката з міжосьовим проміжком в 250 мм пройшла багатотисячні тести стійкості під кутом нахилу до 35 градусів. Оскільки не передбачено кут нахилу більше 35 градусів, випадкові падіння практично виключені.

Дитячий самокат BEVA розмір самоката

Тип: Дитячий самокат
Бренд: BEVA
Матеріал: Алюміній, РР (поліпропілен)
Вік: Від 3 до 10 років
Максимальне навантаження: До 50 кг
Регулювання рульової стійки: 1 рівень - висота 90-114 см (3-5 років), 2 рівень - висота 105-127 см (5-7 років), 3 рівень - висота 116-145 см (7-10 років)
Розмір: 28x57x69/89 см
Колір: Зелений