Дитячий беговел Xiaomi 700 kids Orange

Дитячий балансовий велосипед

Балансовий велосипед — це транспорт, який був завезений в Китай з Європи і США, він виник з дорослого велосипедного спорту ВМХ і був популярний в дитячих спортивних колах за кордоном вже кілька років.

Їзда на балансовому велосипеді може бути хорошою вправою для м'язів ніг дітей, фізіологічної рівноваги, навичок ковзання та інших спортивних здібностей.

Подвійна амортизація

У дитячому балансовому велосипеді 700 kids використовується подвійна система амортизації, відповідна для змагань на будь-яких дорогах. Інноваційний дизайн з подвійним поглинанням вібрацій, дозволяє захистити крихкий хребет дитини при русі по дорожніх нерівностях.

Міцний корпус

Корпус дитячого транспортного засобу, виготовлений з міцного алюмінієво-магнієвого сплаву та інших матеріалів, і здатний витримувати максимальне навантаження до 50 кг.

Якісні колеса

Балансовий велосипед обладнаний двома 6-спицеві колесами з використанням 2-дюймових зносостійких шин, які мають відмінну прохідність по різних дорожніх покриттях.

Професійне ергономічне сидіння

180-грамова легка подушка сидіння виготовлена ​​з поліуретану, задній край сидіння злегка піднятий, що з наукової точки зору збільшує силу ковзання.

Підставка для ніг

Підставка для ніг, куди зазвичай кріпляться педалі, відповідає професійному кутовому положенню дитячих ковзаючих рухів і забезпечує більш комфортне пересування.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Балансовий велосипед
Бренд: 700Kids
Застосовний вік дитини: 2-6 років
Максимальне навантаження: 50 кг
Підходить для зросту: 80-120 см
Матеріал рами: Алюмінієво-магнієвий сплав
Кермо: Алюміній + термоеластопласт
Сидіння: Поліуретан
Розмір: 910 x 390 x 520 мм
Вага: 3.67 кг (похибка ручного вимірювання: ± 0.1 кг)
Колір: Помаранчевий