Дитячий самокат-кікборд Xiaomi MITU Rice Rabbit Scooter (HBC01YM) Pink

Дитячий самокат з привабливим дизайном

Дитячий триколісний самокат MITU розроблений для дітей віком від 3 до 6 років. Цей транспортний засіб має компактну конструкцію і важить всього 3.1 кг.

Завдяки адаптивному дизайну, самокат підтримує регулювання керма по висоті. Симпатичні, привабливі кольори також сприяють посиленню почуття захоплення у дітей.

Алюмінієве кермо. Велика майданчик для ніг.

Кермо самоката MITU виготовлене з алюмінієвого сплаву та покрите м'яким гумовим шаром. Майданчик для ніг має досить велику площу близько 274 см² і виготовлений ​​з практичної TRP гуми. Ця область дозволить дітям з комфортом поставити обидві ноги в процесі їзди, при цьому максимальне навантаження на самокат не повинно перевищувати 50 кг.

3 колеса з поліуретанової гуми

Дитячий самокат MITU обладнаний 3 колесами різної товщини для підвищення безпеки. Передні колеса мають товщину 32 мм, а задні — 52 мм. Всі 3 колеса самоката виготовлені з поліуретанової гуми високої щільності, стійкої до стирання.

Вбудована гальмівна система

Крім того, заднє колесо дитячого самоката має гальмівну систему. Завдяки широкій конструкції гальмівної кришки діти можуть легко відрегулювати гальма при необхідності. Усередині гальмівної кришки знаходиться міцна гальмівна колодка з нержавіючої сталі, яка має здатність збільшувати тертя для зупинки самоката.

Система світлових індикаторів

Дитячий самокат MITU інтегрований з системою світлових індикаторів на основі електронного індукційного механізму.

Допоможе зберегти рівновагу

Завдяки системі подвійного тяжіння, розробленої на двох передніх колесах, цей самокат може гнучко рухатися під контролем користувача і при цьому зберігати рівновагу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитячий самокат-кікборд
Бренд: Mitu
Модель: HBC01YM
Максимальне навантаження: 50 кг
Площа майданчика для ніг: 274 см²
Матеріали: Алюмінієвий сплав, поліпропілен, TRP гума, поліуретанова гума
Для дітей віком: Від 3 до 6 років
Розмір: 597 x 294 x 780 мм
Вага: 3.1 кг
Колір: Рожевий