Дошка для нарізання Xiaomi Huo Hou Whole wood chopping board 60*40*2

Легко готувати

Домашня випічка завжди була одним з найпопулярніших ласощів. Підготуйте досить велику обробну дошку Huo Hou, щоб легко робити різну випічку.

Африканський Сапеле

Сировина для виробництва обробної дошки Huo Hou імпортується з Африки. Деревина Сапеле має тонку однорідну текстуру, високу твердість і невелику ударну в'язкість. Матеріал не тільки щільний, але і стійкий до корозії та стирання.

15 строгих процедур виробництва

Всі 15 етапів виробництва: різання матеріалу, нарізки, шліфування, складання, змащування, стругання і т.ін., строго контролюються.

Водостійке покриття

Поверхню виробу багаторазово полірують за допомогою декількох процедур, таких як грубе шліфування, тонке шліфування, так що поверхня стає гладкою. Далі виріб обробляється харчовим маслом, щоб запобігти розтріскуванню дошки від впливу води.

Технологія обточування кромок

У з'єднаннях з верхньою, нижньою, лівою і правою сторонами панелі застосовується традиційний процес обточування кромок, щоб посилити панель і запобігти її деформації.

Багатоцільове використання

Одна сторона обробної дошки Huo Hou позначена словом «локшина», яка призначена для замішування тіста, а інша сторона позначена словом «блюдо» і призначена вона для нарізки хліба, овочів, фруктів, риби і т.ін.

Крім того, обробна дошка Huo Hou комплектується скалкою циліндричної форми та помірної довжини, для зручності розкочування тіста.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Обробна дошка
Бренд: Huo Hou
Матеріал: Деревина Сапеле
Розмір: 60 x 40 x 2 см
Вага: 3300 ± 500 г
Тип: Скалка
Матеріал: Деревина Сапеле
Розмір: Ø2.9 х 38.5 см
Вага: 180 ± 30 г