Дзеркало для макіяжу Xiaomi AMIRO LUX High Color Rendering 8` AML001 Matte Rose Gold

Елегантне дзеркало з чудовою LED-підсвіткою

Добре відомо, що якісне яскраве світло є незамінним супутником комфортного «правильного» макіяжу. Як звичайного повсякденного, так і складного професійного.

Конструктори розумного дзеркала для макіяжу AMIRO LUX High Color Rendering вирішили особливо врахувати даний нюанс. Щоб забезпечити власниць пристрою зручним яскравим світлом, що вмикається саме тоді, коли воно потрібно, вони вбудували в свій гаджет ІЧ-датчик, що реагує на рух, і LED-кільце, яке гарантуватиме яскраве та потужне підсвічування.


Металевий корпус і три режими яскравості підсвічування

Індекс передачі кольору Ra 98, освітленість до 1100 люкс і три режими яскравості – непогано для елегантного і стильного LED-кільця розумного дзеркала, вірно?

Додамо сюди металевий корпус із захистом від корозії і скло дзеркала вищої якості, що дозволяє «бачити» своє відображення в 6 разів краще і чіткіше, ніж в класичному дзеркалі, без будь-якого натяку на спотворення «картинки». Наносіть свій макіяж максимально комфортно!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

AMIRO LUX High Color Rendering

Дзеркало, яке «бачить» чіткіше, ніж багато інших

Для того щоб допомогти прекрасній половині людства, як можна зручніше і комфортніше наносити макіяж і доглядати за шкірою, було створено чудове розумне дзеркало для макіяжу AMIRO LUX High Color Rendering.

AMIRO LUX High Color Rendering. дзеркало для макіяжу

Його скло надзвичайно якісне, воно здатне показати шкіру та кольори найприродно та чітко – десь в 6 разів краще, ніж класичне дзеркало. Але ж ми всі прекрасно знаємо, як легко образ, ретельно створений крутим макіяжем, може зіпсувати один невірно побачений півтон.

AMIRO LUX High Color Rendering. чітке відображення

Яскрава LED-підсвітка і надійний металевий корпус

Три режими підсвічування і датчик наближення

Само собою, коли ми говоримо про якісний макіяж, перше, про що ми згадуємо – це «правильне» відображення в дзеркалі, а друге – якісне яскраве світло. Адже в напівтемряві добре очі не нафарбувати і пудру не добереш!

AMIRO LUX High Color Rendering. яскрава підсвітка

Для вирішення цієї проблеми конструктори AMIRO LUX High Color Rendering вбудували в свій гаджет LED-кільце, яке здатне забезпечити якісну й яскраву підсвітку.

Для зручності користувача, управління підсвічуванням створено сенсорним, а LED-кільце має можливість налаштування трьох режимів інтенсивності освітлення.

AMIRO LUX High Color Rendering. LED підсвітка

Для того щоб ви не витрачали час на активацію пристрою, гаджет оснащений ІЧ-датчиком наближення, який автоматично активує підсвітку, коли користувач з'являється в зоні його дії.

Дуже корисна функція, особливо для тих, хто поспішати швидше зробити макіяж.

AMIRO LUX High Color Rendering. ІЧ датчик

Не забули також і про стару добру надійність. Корпус дзеркала створений переважно з металу, який пройшов антикорозійну обробку. Таким чином, AMIRO LUX High Color Rendering буде працювати не тільки зручно і комфортно, але і досить довго.

Зручне і автономне

Регульований кут нахилу і до 7 днів роботи на одному заряді акумулятора

Кут нахилу AMIRO LUX High Color Rendering регулюється до 45 градусів. Тому ви в будь-який момент зможете повернути пристрій так, як потрібно саме вам.

AMIRO LUX High Color Rendering. кут нахилу 45 градусів

Що стосується автономності роботи гаджета, то завдяки вбудованому акумулятору ємністю 2500 мАг, розумне дзеркало може працювати близько 7 днів з одного заряду (при використанні близько 30 хвилин на день).

Заряджається пристрій за допомогою порту Micro USB, що говорить про те, що розумне дзеркало можна заряджати від павербанка. Повний час зарядки акумулятора складає близько 3 годин, що досить швидко.

AMIRO LUX High Color Rendering. акумулятор

Отже, що ж виходить в сухому залишку? А виходить класичний приклад того, як екосистема MiJia перетворює звичайне дзеркало для макіяжу в розумний дизайнерський гаджет, здатний приємно здивувати свою власницю або власника.

AMIRO LUX High Color Rendering. розумне дзеркало

AMIRO LUX High Color Rendering. зручне дзеркало

Тип: Розумне дзеркало для макіяжу
Бренд: AMIRO
LED-підсвітка: Так
ІЧ-датчик: Так
Особливості:  Індекс передачі кольору Ra 98 та освітленість до 1100 люкс
Кількість режимів підсвітки:  3
Автономність: До 7 днів на одному заряді акумулятора (за умови використання біля 30 хвилин на день)
Емність вбудованного акумулятора:  2500 мАг
Кут нахилу дзеркала:: До 45 градусів
Матеріал: Полікарбонат РС + ABS-пластик + метал з антикорозійним покриттям
Вага: 1480 г