Нагрівач рушників Xiaomi Kola Mama Ultra Warm Wipers Sugar Pink KEJ01- RY

«Розумний» нагрівач рушників

Вологі рушники - чудовий засіб для повсякденного гігієни. Вони забезпечують більш м'яке очищення всього тіла у випадках, коли миття водою та милом не підходить для чутливої ​​шкіри. Але в холодні осінні та зимові дні або просто в прохолодному приміщенні, використання вологих рушників викликає почуття ознобу або «оніміння».

Так як діти особливо чутливі до температурних коливань та дуже «болісно» переносять холод, було розроблено спеціальний електронний пристрій - нагрівач рушників Kola Mama - винахід, який подбає про комфорт чутливої ​​шкіри малюка.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Комфорт і гігієна вашої дитини

Вологі рушники (серветки) є звичайним предметом особистої гігієни для маленьких дітей. Вони стали популярні завдяки зручності використання (легко та швидко діставати з упаковки в необхідний момент), а також «одноразовість», що знижує ризик передачі інфекцій в порівнянні з рушниками багаторазового використання.

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers KEJ01 в двох кольорах

Оскільки діти віддають перевагу теплу, важливим моментом є - забезпечення оптимальної температури вологості рушників, при якій дитина буде відчувати себе найбільш комфортно.

  • Збереження постійної температури;
  • Рушники та серветки легко витягувати з пристрою;
  • Немає необхідності додавати воду.

* Контейнер поставляється без вологих рушників/серветок. Їх ви можете придбати окремо та вкласти безпосередньо в контейнер пристрою.

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers KEJ01 дитина витирається

Нагрівальний елемент пристрою

Підтримка оптимальної температури

Пристрій Kola Mama оснащено металевим нагрівальним елементом, конструкція якого нагадує трубопровідну систему, яка допомагає рівномірно розподіляти теплоту від низу до верху і підтримувати температуру на рівні 40-60 °C. Примітно, що така конструкція нагрівального елементу забезпечує такі умови зберігання, при яких рушник або серветка «зігріваються», але не висушуються, що дозволяє зберегти необхідний рівень вологості засобів особистої гігієни і запобігти появі цвілі та патогенних бактерій.

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers KEJ01 нагрівальний елемент

Kola Mama має два шари ABS-пластика. Між внутрішньою та зовнішньою стороною корпусу знаходиться вакуумний ізолюючий шар товщиною 30 мм, що запобігає втраті тепла та забезпечує кращу ізоляцію. Просто помістіть вологий рушник чи серветку у внутрішній контейнер пристрою (розмір контейнера 195 x 120 x 73 мм) і «розігрійте» його (займає 2-3 години часу).

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers Red KEJ01 конструкція корпусу

Передбачені заходи безпеки

Інтелектуальний термостатичний клапан

Діючий механізм не викликає електричного витоку, навіть маленькі діти можуть користуватися пристроєм в процесі малювання фломастерами/фарбами або після їди. Пристрій оснащений інтелектуальним термостатичним клапаном, який автоматично відключає живлення при дуже високій температурі. Переконайтеся, що температура завжди підтримується на рівні 40-60 ºC.

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers KEJ01 дитина дістає серветку

«Безпечний» дизайн

Два приємні забарвлення пристрою

Розумний нагрівач рушників виконаний в двох прекрасних кольорах: «Candy Green» і «Sugar Pink», які створюють приємний естетичний ефект і припадуть «до душі» вашому малюкові. Виріб оснащений герметичною кришкою, позбавлений гострих кутів і має антиковзні ніжки, які забезпечують стійкість Kola Mama на різних поверхнях.

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers KEJ01 елементи конструкції

Лицьова панель оснащена миготливим елементом виконаним у вигляді смайлика, який загоряється, інформуючи користувача про включення режиму обігріву. Використавши серветки/рушники, ви можете дбайливо промити контейнер і протерти його для видалення залишків вологи.

Нагрівач рушників Kola Mama Ultra Warm Wipers KEJ01 заміна серветок

Тип: Нагрівач рушників (серветок)
Бренд: Kola Mama
Модель: KEJ01- RY
Матеріал: ABS-пластик
Вхідна напруга: DC 6В
Вхідний струм: 1.8A
Внутрішні розміри пристрою: 195 х 120 х 73 мм
Зовнішні розміри пристрою: 250 х 180 х 124 мм
Вага нетто: 2.4 кг
Комплектація: Нагрівач, блок живлення, інструкція
Колір: Рожевий