Розумна зубна електрощітка Xiaomi Oclean X Electric Toothbrush Beige

Електрична щітка з сенсорним екраном

Oclean X - розумна зубна щітка з інтегрованим кольоровим сенсорним екраном.

Завдяки наявності кольорового екрану в зубній щітці Oclean X, ви можете скористатися різними попередньо встановленими режимами очищення, така ж можливість передбачена і в фірмовому APP додатку.

Моніторинг чистки, дозволить вам контролювати стан ваших зубів і забезпечити найбільш ефективний процес очищення від нальоту та залишків їжі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зручний сенсорний екран для контролю чистки ротової порожнини

Oclean X - електрична зубна щітка нового покоління з інтегрованим кольоровим дисплеєм.

Розумний функціонал зубної щітки дозволяє відстежувати правильність рухів під час чищення зубів. Крім того, даний функціонал дозволяє простежити, чи ретельно очищені зуби від нальоту, залишків їжі або ви щось пропустили?

Завдяки сенсорному екрану, ви можете переглядати відсоток (від 0 до 100%) очищення кожної з 4-х областей ротової порожнини.

Електрична зубна щітка Oclean X крупним планом

Інтелектуальний алгоритм контролю

У фірмовому APP додатку ротова порожнина буде розділена вже не на 4, а на 8 областей чистки. Ефективність чистки цих областей буде знаходиться під контролем 6-осьового гіроскопа, інтегрованого в зубну щітку, який здатний збирати дані з частотою 1500 разів на хвилину.

Зокрема, йому вдається відстежити навіть найдрібніші зміни в русі, допомагаючи визначити правильність чистки тих чи інших областей ротової порожнини, дозволяє визначити «сліпі зони» та результат чистки, а також може запобігти пошкодженню емалі та ясен.

Електрична зубна щітка Oclean X елементи конструкції

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Дисплей Oclean X має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який крім відсотка очищення ротової порожнини, відображає поточний час, дані про використання, погоду та багато іншого.

Електрична зубна щітка Oclean X екран

Кілька режимів чистки

Oclean X має різні встановлені режими: стандартна чистка, відбілювання зубів, масажна чистка та інші. Через APP додаток, ви можете активувати будь-яку зі встановлених програм, в які можна внести власні коригування виходячи з особистих вподобань.

Електрична зубна щітка Oclean X в руці користувача

Декілька режимів потужності

У зубній щітці Oclean X передбачено кілька рівнів потужності, які ви також можете вибрати. Теоретично, чим вище рівень потужності, тим щітка ефективніше очистить ваші зуби. Тому, ви можете вибрати на свій розсуд рівень потужності від 1 до 32.

Електрична зубна щітка Oclean X чистка зубів

Прогресивний двигун з магнітною підвіскою

Електрична зубна щітка Oclean X оснащена безщітковим двигуном нового покоління з магнітною підвіскою, яка забезпечує високий рівень ефективності при мінімальному зносі. Таким чином, прогресивний двигун, забезпечує високу очищувальну здатність - 40 вібрацій в хвилину, крутний момент 220 гс / см. Термін служби двигуна понад 5000 годин.

Електрична зубна щітка Oclean X двигун

Фірмова головка з округленими щетинками від DuPont

На додаток до високопродуктивного двигуну, Oclean X також використовує нову класичну головку виробництва DuPont з круглими щетинками, зібрану в Німеччині без використання міді.

Електрична зубна щітка Oclean X головка щітки

Алгоритм захисту зубів від пошкоджень

Повертаючись до розумної сторони зубної щітки, в девайсі передбачений алгоритм, який захищає зуби від пошкодження в процесі чистки.

Електрична зубна щітка Oclean X на столі

Зокрема, завдяки штучному інтелекту та різним датчикам зрозуміло, що ми занадто довго використовуємо зубну щітку в певній області ротової порожнини, і щітка автоматично знижує інтенсивність вібрації.

Електрична зубна щітка Oclean X зарядка

Компактна магнітна підвіска

У вас, напевно, як і у інших користувачів електричних зубних щіток, виникає актуальне питання: де зберігати Oclean X?

Електрична зубна щітка Oclean X кріплення на стіну

З щіткою поставляється магнітна підставка, яка кріпиться до стіни і дозволяє їй займати мінімум простору у ванній кімнаті.

Електрична зубна щітка Oclean X комплект

Модель: X
Бренд: Oclean
Тип: Електрична зубна щітка
Екран: Сенсорний
Двигун: Магнітний
Найвища частота: 40 000 звукових коливань в хвилину
Найбільше кручення: 220 gf.cm
Зарядка: Магнітна зарядна база USB
Вхід: 5В / 1A
Рівень захисту оболонки: IPX7
Режим: 4 режими очищення (32 рівня швидкості)
Робота пристрою на одному заряді акумулятора: 20-40 днів (в залежності від режиму очищення та частоти використання зубної щітки)
Ємність батареї: 800 мАг
Тривалість зарядки: ~2 години
Головка щітки: Нить DuPont Tynex Classic (діаметр щетинок 0.152 мм)
Bluetooth: 4.2 BLE
Вимоги до системи додатків: iOS 8.0, Android 4.4 и вище
Вага: 99 г
Колір: Бежевий
Комплектація: Зубна щітка х 1
Зарядна база х 1
USB-кабель х 1

Завантаження…