Електрокарт Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

  • Жовтий
  • 12 місяців

Спеціальна версія електрокартінга

Ninebot Pro Lamborghini Edition — це спеціальна версія того повністю електричного картингу, який рекламується в соціальних мережах. Створений в партнерстві з італійським автовиробником в честь 10-річного ювілею Xiaomi.

Запас ходу — 25 км

Що стосується технічних характеристик, він практично ідентичний існуючому Ninebot GoKart Pro, з акумулятором на 432 Втг, який підходить приблизно для 25 км діапазону або 62 кіл на 400-метровій трасі. Акумуляторна батарея пускає в хід задній електродвигун з повітряним охолодженням, здатний створювати до 1.02g поздовжньої сили прискорення.

4 режими потужності

Безумовно, Lamborghini Edition розвиває максимальну швидкість 40 км/год, але якщо вам потрібно знизити продуктивність, доступні чотири режими потужності, починаючи з Eco, яка обмежує максимальну швидкість до 8 км/год. Перехід на Sport збільшує швидкість до 28 км/год, а Strada знижує її до 18 км/год. У режимі Corsa ви отримуєте повний доступ до піку 40 км/год.

Ці режими можна вибрати за допомогою перемикача режимів руху в стилі Lamborghini на гоночному рульовому колесі з регульованою висотою, яке знаходиться трохи нижче цифрового спідометра.

Регульована рама

У картингу розподіл ваги від передньої частини до задньої частини 40:60, і власники можуть налаштувати регульовану раму від 51 до 75 дюймів. Спробувати потрапити в 51.2-кілограмовий картинг можуть тільки особи віком 14 років і старше, з ростом від 130 до 190 см і вагою не більше 100 кг.

Для зручності зберігання та перенесення весь картинг має довжину всього 1040 мм, ширину 852 мм і 459 мм в стислому стані, що дозволяє без особливих зусиль поміщати його в багажник.

Налаштування з мобільного додатка

До картингу також додається супутній мобільний додаток, що дозволяє вам змінювати розподіл потужності картингу між задніми колесами для поліпшення керованості.

Додаток також пропонує чотири симульованих звуку двигуна — одноциліндровий, двоциліндровий, V8 і V12 — які виводяться через чотири динаміки, розміщені навколо автомобіля. Якщо ніщо з цього не приваблює, ви можете замість цього відтворювати свою улюблену музику через Bluetooth.

Культове жовте забарвлення з фірмовою символікою

Lamborghini Edition відрізняється від звичайного Ninebot GoKart Pro тим, що має культове жовте забарвлення Giallo Orion з необхідними наклейками і значками. Також є аеродинамічне заднє антикрило, світлодіодна фара Ice Lake Blue, ковшоподібні сидіння, металеві педалі та передня губа бампера з термопластичного еластомеру (TPE).

Шини з еластомеру

Задні шини також зроблені з TPE, щоб полегшити занесення, і ви як і раніше отримуєте ручне гальмо, якщо вам потрібно форсувати проблему. І останнє, але не менш важливе: на кожному пристрої є спеціальна табличка з серійним номером шасі, надрукованим на ній для додаткового відчуття ексклюзивності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрокарт
Бренд: Ninebot
Модель: Go Kart Pro Lamborghini Edition (N2C432)
Застосовний вік: Від 14 років і старше
Застосовний зріст: 130 x 190 см
Максимальна швидкість: Близько 40 км/год
Швидкість руху назад: Близько 3 км/год
Максимальний пробіг: Близько 25 км
Передавальне співвідношення: 2:1:1
Висота від землі: Близько 45 мм
Застосовна місцевість: Тверде покриття, рівний грунт, ухил менше 15°, сходинки не більше 1 см, траншея шириною не більше 3 см і вода не глибше 2 см
Температура робочого середовища: -10 °C — 40 °C
Температура навколишнього середовища при зберіганні: -20 °C — 50 °C
Ступінь захисту: IPX4 (захист від бризок води)
Час зарядки: Близько 4 годин
Швидкісні режими: Безпечний режим (максимальна швидкість: 8 км/год)
Режим для новачків (максимальна швидкість: 18 км/год)
Спортивний режим (максимальна швидкість: 28 км/год)
Режим треку (максимальна швидкість: 40 км/год)
Номінальна потужність акумуляторного блоку: 432 Втг (інтелектуальний акумулятор BMS із захистом від перенапруги, коротке замикання, захист від перегріву, автоматичний сон)
Максимальне навантаження: Близько 100 кг
Розмір в складеному вигляді: 1040 x 852 x 459 мм
Розмір в готовому вигляді: 1420 x 852 x 600 мм
Вага: Близько 51.2 кг
Важлива інформація: Дітям молодше 14 років категорично забороняється використовувати цей транспортний засіб. Неповнолітні у віці від 14 до 18 років повинні використовувати цей карт під наглядом своїх батьків. Цей карт може використовуватися тільки в розважальних цілях на закритих дорогах або на професійних майданчиках, і забороняється в'їзд на дороги загального користування. Будь ласка, надягайте захисне спорядження при його використанні, не робіть небезпечних дій та звертайте увагу на свою особисту безпеку і безпеку інших людей.