Електроскутер Xiaomi HIMO Т1 White

Від 60 до 120 км на одному заряді

Електроскутер HIMO T1 надають користувачам два варіанти установки батареї: 14Ач і 28Ач. При ємності акумулятора 14 Ач ви можете з комфортом переміщатися на відстань 60 км, а з акумулятором на 28 Ач - 120 км.

Крім того, він оснащений інтелектуальною системою управління батареями BMS для забезпечення безпеки батареї, контролю терміну служби батареї та негайного захисту в режимі реального часу.

350 Вт безщітковий двигун

HIMO T1 обладнаний безщітковим двигуном потужністю 350 Вт. Максимальна швидкість пересування скутера становить 25 км / год.

Еластичні шини з 8-мм висотою протектора

Крім того, скутер обладнаний досить якісними шинами шириною 90 мм, з висотою протектора - 8 мм. Шини мають високу еластичність, зносостійкість та витримують переміщення на великі відстані.

Подвійна гальмівна система

Подвійні передні та задні гальмівні системи забезпечують чутливість, точність і безпеку навіть при максимальній швидкості руху.

Світлодіодна система

Світлодіодна система фар з яскравістю 18000 кд оснащена легко налаштованим пультом дистанційного керування для забезпечення безпеки при водінні.

Цифровий екран та інтуїтивно зрозуміле управління

Крім цифрового екрану з високою чутливістю і взаємодією, є зручна кнопка запуску, багатофункціональний перемикач, сенсорна кнопка. Елементи управління розташовані з наукової точки зору так, щоб їх було зручніше та легше спостерігати користувачам в русі.

Міцна та надійна конструкція

Гнучка конструкція подушки сидіння, U-подібна рама з холоднокатаної сталі STCC і високоякісні вогнетривкі матеріали з ПВХ, губки та поліпропілену, сприяють частковому поглинанню вібрацій, щоб ви відчували себе комфортніше при переміщенні на великі відстані.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електроскутер
Бренд: HIMO
Модель: Т1
Розмір: 1515 х 665 х 1025 мм
Вага: 53 кг (з батареєю на 14 Ач)
54.8 кг (з батареєю на 28 Ач)
Максимальна швидкість: ≤ 25 км / год
Споживання електроенергії: 1,12 кВт · год / 100 км
Вантажопідйомність: ≤150 кг
Потужність двигуна: 350 Вт
Пробіг: 60 км (з батареєю на 14 Ач)
120 км (з батареєю на 28 Ач)
Колір: Білий