Флешка Xiaomi AIGO U336 USB 3.2 64Gb (захист від ударів та вологи)

  • 64 Гб
  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Поєднання швидкості та стилю
Сучасні погляди на класику. USB флеш накопичувач AIGO U336 наступного покоління відрізняється вражаючою швидкістю передачі даних та приголомшливим дизайном. Повністю металевий корпус, який зручно тримати у руці, є втіленням мінімалізму, де вміло поєднуються стиль, швидкість та надійність.

Блискавичне переміщення файлів
Не витрачайте час марно. Висока швидкість читання до 200 МБ/с* та новітній стандарт USB 3.2 дозволять вам приділяти більше часу роботі, іграм, перегляду улюблених фільмів та творчості. Передача відеофайлу розміром 3 ГБ у форматі 4K UHD із USB флеш накопичувача AIGO U336 на ПК займе лише 14 секунд.

Міцний та стильний
Міцний металевий корпус зберігає ваші дані в цілості та безпеці, а вбудоване кільце для кріплення дозволить уникнути випадкового усунення або втрати. USB флеш накопичувача AIGO U336 - це ідеальне поєднання чудового дизайну та довговічності.

Надійність, якій можна довіряти
Ваші файли залишатимуться в безпеці, куди б ви не поїхали. AIGO U336 водонепроникний, ударостійкий, термостійкий, магнітостійкий та стійкий до рентгенівського випромінювання корпус.

Матеріал корпуса Метал
Бренд: aigo
Обсяг пам'яті 64 ГБ
Тип корпусу Моноблок
Виробник AIGO
Інтерфейс USB 3.2
Додаткові можливості Вологозахищений корпус, Ударостійкий корпус
Артикул U336