Гіроскопічний еспандер Xiaomi Yunmai Gyroball Black (YMGB-Z701)

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Багатофункціональний тренажер для рук

Гіроскопічний тренажер для рук або як його ще називають "Powerball" - допоможе відновити м'язи, покривні тканини рук після розтягувань та переломів. Gyroball - це прекрасний пристрій для загального зміцнення зап'ястя, і хороший засіб для зняття стресу при регулярних емоційних навантаженнях.

Можливість регулювати навантаження

Тренажер Yunmai Gyroball оснащений спеціальним ротором, який являє собою обертається навколо своєї осі колесо, що створює певний рівень навантаження на зап'ясті руки. Зі збільшенням швидкості обертання ротора, посилюється ізометрична (статична) напруга на руку користувача.

Вбудована підсвітка

Виріб оснащений дуже симпатичною "фішкою" - вбудованими декоративними вогниками, які супроводжують обертання кулі красивим підсвічуванням.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактний тренажер для зміцнення зап'ястя

Yunmai Gyroball - дуже хороший засіб для зміцнення рук, яке володіє прекрасним дизайном, гарною формою і надійною конструкцією. Завдяки досить компактним розмірам (70 х 70 х 55 мм) Yunmai Gyrobal - один з небагатьох тренажерів, який ви завжди зможете взяти з собою.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball крупним планом

Принцип роботи пристрою

Регулювання рівня навантаження на руку

Усередині експандера розміщено спеціальне колесо, яке при повороті пристрою починає обертання навколо своєї осі, тим самим створюючи ізометричне навантаження на зап'ястя. Більш того, ви зможете самостійно визначити рівень навантаження, який залежить від швидкості обертання експандера. Регулярна розминка кистей рук тренажером Powerball, допоможе зробити їх сильнішими!

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball в руці користувача

Антистресовий аксесуар

Зосередьтеся на важливих завданнях

Гіроскопічний тренажер Yunmai можна зарахувати до групи антистресових аксесуарів. Експандер допоможе відволіктися від емоційно напруги, заспокоїти нерви та зосередити увагу на виконанні важливих завдань.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball два користувача з виробом

Ротер, який легко повертається у вихідне положення

Виробник оснастив виріб спеціальним механізмом, який дозволяє внутрішньому ротеру (колесу) завжди повертатися у вихідне положення.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball ротор

Сприятливий вплив тренажера на організм

Регулярні заняття лікувальною фізкультурою, зокрема вправ з кистю, допоможе розім'яти м'язи, зміцнити зап'ястя та дозволить налагодити травну систему.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball в руці користувача крупним планом

Мікс оцинкованого заліза та полікарбонату

Експандер для рук виготовлений з поєднання оцинкованого заліза та полікарбонату, які досить стійкі до механічних впливів, що істотно продовжить термін експлуатації виробу.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball стиснення виробу

Управління зрозуміле навіть дитині

Тренажер розроблений як для дорослих, так і для дітей. "Керувати" виробом дуже легко, все що необхідно освоїти - це слідувати вказівкам стрілок і постаратися "відчути" центр ваги в процесі обертання.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball елементи конструкції

Міцний та надійний

Одним з основних матеріалів застосовуваних у експандері Yunmai Gyroball, є оцинковане залізо, яке можна назвати "здорованем із здорованів". Даний матеріал не лопається, не сколюється та прослужить "вірою і правдою" довгий час.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball металева основа

Yunmai Gyroball "дарує" гарний настрій

Yunmai Gyroball - одна з небагатьох речей, яка не набридає. Швидше навпаки - це тренажер який допомагає "продукувати" позитивні емоції та зміцнювати руки.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball позитив

Декоративне підсвічування тренажера

Інтегровані декоративні вогники, створюють переливаюче світіння під час обертання тренажера. Такий ефект забезпечує естетичне задоволення і по праву є одним з плюсів такого цікавого пристрою.

Гіроскопічний тренажер для рук Yunmai Gyroball підсвічування

Тренажер оснащений зручним ремінцем, що дозволить носити виріб безпосередньо на зап'ясті.

Модель: YMGB-Z701
Бренд: Yunmai
Матеріал: Оцинковане залізо та полікарбонат
Розмір: 70 x 70 x 55 мм
Вага: 270 г
Колір: Чорний
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати