Годинник механічний Xiaomi FIYTA 34.6mm Red-Gold

Коротка історія бренду

Художнє дослідження з професіоналізмом і естетикою FIYTA народилися в 1987 році, годинникова компанія, зареєстрована в Китаї, і одна з трьох провідних світових марок авіаційних годинників.

Бренд підтримує бажання пізнати світ, пов'язаний з авіацією. FIYTA завоювала багато міжнародних нагород в галузі дизайну, таких як Red Dot і IF. Вона захищає оригінальну естетику і надає красі годинників «професійну силу».

Циферблат з чотирма листками конюшини

Чотирилисник, поєднується з природною перламутровою поверхнею диска з унікальним порожнистим дизайном і змінюється в залежності від світла та кута, втілюючи елегантну східну красу в часі.

Відчуйте красу делікатної техніки

Корпус годинника виготовлений з міцної нержавіючої сталі, а циферблат знаходиться під надійним захистом стійкого до подряпин сапфірового скла.

Розкішна інкрустація з циркону з діамантами на зовнішньому кільці циферблата, виготовленого з використанням рожевого золота, має ніжний перламутровий відтінок. При цьому світло та тінь переплітаються з природною колірною гамою годинника, створюючи унікальну «колірну композицію».

Для зручності носіння наручний годинник має стильний червоний ремінець з м'якої шкіри, шкіра елегантно поєднується з різними стилями одягу.

Імпортні компоненти

У FIYTA LA8262.GWSS.A використовуються оригінальні імпортні компоненти, що забезпечують високоточний автоматичне рух годинника.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Годинники автоматичний
Бренд: FIYTA
Модель: LA8262.GWSS.A
Діаметр циферблата: 34.6 мм
Товщина корпусу: 11.2 мм
Корпус: Нержавіюча сталь, рожеве золото, циркон
Ремінець: Шкіряний
Скло: Синтетичне сапфірове скло з покриттям
Водонепроникність: 5ATM (захист від короткочасного впливу прісної води)
Колір: Годинник — золотий, ремінець — червоний