Годинник Xiaomi Dai Chen metal silver

Японський механізм Citizen Miyota

Чудовий чоловічий наручний годинник обладнані імпортним японським механізмом Citizen Miyota, кількома циферблатами, сім'ю стрілками. На них ви зможете відслідковувати час, день тижня, переглядати календар, що дозволить вам ефективніше планувати зустрічі та розпоряджатися своїм часом.

Штучне сапфірове скло

Циферблат годинника знаходиться під надійним захистом синтетичного сапфірового скла, яке відрізняється високим рівнем твердості за шкалою Мооса.

Продуманий захист

Заводна головка має надійну захисну конструкцію. При регулюванні необхідно перш повернути гвинт, щоб розблокувати заводну головку.

Ви також можете використовувати годинник під водою, завдяки їх стійкості до занурення в прісну воду на короткий час (глибина до 2 метрів).

Ремінець з нержавіючої сталі

Ремінець виготовлений з нержавіючої сталі, яка піддається складним технологічним процесам, таким як прецизійна механічна обробка з ЧПУ, механічне малювання та глянсове покриття, а також пропонує багаті візуальні ефекти, що поєднують чітко виведені лінії та блискучі елементи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автоматичний наручний годинник
Бренд: Dai Chen
Діаметр корпусу: 40 мм
Загальна довжина годинника: 255 мм
Товщина корпусу: 13.5 мм
Ширина ремінця: 20 мм
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Скло: Синтетичне сапфірове скло високої твердості
Матеріал ремінця: Нержавеющая сталь
Механізм: Citizen Myyota (Японія) повністю автоматичний рух
Клас водонепроникності: 5 ATM
Вага: 152 г
Примітка: Через особливості ручного вимірювання фактичний розмір продукту і дані, які ми надаємо, можуть трохи відрізнятися.
Колір ремінця: Срібло