Гумка для фітнесу Xiaomi 7th Fitness elastic band Purple 208*1.3*0.45cm

  • Фіолет
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Фітнес-гумка для початківців і досвідчених спортсменів

Гумка для фітнесу 7th має наступні розміри 208 х 1.3 х 0.45 см. Виготовлена ​​вона з імпортного натурального латексу, безпечного і нешкідливого для навколишнього середовища. Матеріал пройшов випробування на розтягнення по довжині 8000 разів, не боїться розриву, тому ви можете відчувати себе комфортно в процесі тренування.

Цей невеликий, але дуже ефективний спортивний інструмент підходить для фітнесу, силових тренувань, скидання зайвої ваги, післяпологового відновлення, а також може використовуватися для реабілітації після різних травм.

Гумка для фітнесу 7th відрізняється універсальністю застосування. З нею можна виконувати широкий набір різноманітних вправ для тренування м'язів рук, ніг, грудей, живота, сідничних м'язів, щоб надати форму тіла, поліпшити показники сили, гнучкості та витривалості.

Завжди можна взяти з собою

Гумка для фітнесу 7th легко поміщається в дорожній валізі, рюкзаку та компактній сумочці, тому її можна брати з собою куди б ви не попрямували. Це дозволить вам завжди залишатися в гарній спортивній формі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Гумка для фітнесу
Бренд: 7th
Матеріал: Латекс
Використання і обслуговування: Гумка може бути безпосередньо вимита водою, висушена сухою тканиною. Необхідно зберігати в прохолодному місці, щоб уникнути впливу сонця.
Розмір: 208 х 1.3 х 0.45 см
Колір: Фіолетовий