Інтелектуальний стерилізатор Xiaomi Smartknow

Ефективне видалення бактерій

Інтелектуальний набір для стерилізації Smartknow орієнтований на профілактику захворювання порожнини рота, підтримує автоматичну індукцію та інтелектуальне управління APP.

Індукційний стерилізатор Smartknow дозволяє автоматично видавлювати зубну пасту і одночасно стерилізувати її та зубні щітки, вбиваючи до 99.9% хвороботворних бактерій.

Велика ємність. Надійний захист за стандартом IPX4.

Інтелектуальна стерилізаційна чашка має окрему конструкцію, підтримує інтелектуальне виявлення та стерилізує очищувальну чашку і зубну щітку, а також може дистанційно контролювати інтелектуальну чистку. Чашка ємністю 300 мл виготовлена ​​з АБС-пластика і плексигласу PMMA і також має захист IPX4 від короткочасного впливу бризок води.

УФ стерилізація

У цьому апараті використовується ультрафіолетова лампа малої потужності та ближньої дії. Стерилізація автоматично запускається тільки тоді, коли стакан знову поміщається в основу для стерилізації, що заощаджує енергію та не шкодить зору.

Тривалий період автономної роботи

В автоматичному індукційному стерилізаторі використовується батарея ємністю 1200 мАг, яка забезпечить до 60 днів автономної роботи пристрою. Інтелектуальна протимікробна чашка для зубної щітки обладнана акумулятором на 800 мАг з тривалістю автономної роботи до 30 днів.

Інтелектуальний моніторинг

За допомогою Mijia Арр ви можете налаштувати режим стерилізації, а також встановити зв'язок з іншими інтелектуальними пристроями Xiaomi. Арр може автоматично записувати щоденний час і тривалість стерилізації.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Інтелектуальний стерилізатор
Бренд: Smartknow
Кількість пристроїв в комплекті: 2 (індукційний стерилізатор, інтелектуальна стерилізаційна чашка)
Матеріал: Індукційний стерилізатор: АБС пластик, органічне скло, поліацетал
Інтелектуальна стерилізаційна чашка: АБС пластик, органічне скло
Розмір/вага:

Індукційний стерилізатор: 72 x 144 мм / 345 г

Інтелектуальна стерилізаційна чашка: 76 x 111 мм / 188 г

Колір: Білий/Прозорий