Кабель Xiaomi ZMi AL803 USB - Lighting Kevlar Red 1 м

Магнітне кріплення

Цей надійний кабель стане вашим відмінним помічником, оскільки він забезпечує високу швидкість передачі даних, а також оснащений магнітним кріпленням, завдяки чому може бути зафіксований на металевих поверхнях.

Кевларове обплетення

Від стирання і пошкодження кабель захищає міцне кевларове обплетення. Не бійтеся, що кабель ZMi AL803 USB - Lighting зачепиться за щось або перетреться - кевларове обплетення вбереже його від цього!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кабель ZMi AL803 USB - Lighting Red

Кабель ZMi AL803 USB - Lighting - це той випадок, коли в конструкцію звичайного кабелю додали кілька «приємних дрібниць», перетворивши його в надзвичайно корисний аксесуар.

cable-ZMi-AL803-USB-Lighting-black- (Kevlar)

Тепер вам не потрібно буде турбуватися, з приводу міцності і надійності кабелю. Ви можете не боятися, що він перетреться або пошкодиться, адже кабель ZMi AL803 USB - Lighting захищений дуже міцною кевларовой опліткою зовні і шаром термопластичного еластомеру (PTE) всередині.

 

Кевлар - це синтетичне волокно, яке використовується при виробництві бронежилетів і дуже добре протистоїть механічним пошкодженням.

 

cable-ZMi-AL803-USB-Lighting-black- (Kevlar)

А для особливої зручності використання цей аксесуар забезпечений елегантним магнітним кріпленням, яке дозволяє прикріпити кабель до відповідних поверхонь. Тому, якщо вам раптом нікуди покласти кабель ZMi AL803 USB - Lighting, просто повісьте його!

 

cable-ZMi-AL803-USB-Lighting-black- (Kevlar)

Міцний і надійний, зручний і корисний цей кабель стане в нагоді вам у багатьох життєвих ситуаціях!

cable-ZMi-AL803-USB-Lighting-black- (Kevlar)

Тип: Кабель
Бренд: ZMi
Обплетення: Кевлар
Роз'єм: USB - Lighting
Довжина: 1 м
Магнітне кріплення: Так
Колір: Червоний