Каструля Xiaomi Taste Plus 30cm 4.3L

4.3-літрова каструля з антипригарним покриттям

Каструля діаметром 30 см і об'ємом 4.3 літра виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву, бука і антипригарного шару, що дозволить вам приготувати багато смачних страв без підгоряння.

Для зручності контролю за процесом приготування їжі, каструля має щільно кришку з загартованого скла, яка щільно закривається.

Рекомендації

 1. Категорично забороняється довго сушити каструлю, щоб не вплинути на антипригарну дію.
 2. Не використовуйте металеву лопатку, будь ласка, користуйтеся силіконовою, дерев'яною або нейлоновою лопаткою.
 3. Не використовуйте сталеві кульки при чищенні! Використовуйте м'яку губку або тканину, щоб захистити антипригарний шар.
 4. Тривале використання при високій температурі (вище 260 °С) дозволяє легко пошкодити антипригарний шар, тому рекомендується розумно контролювати температуру під час приготування, щоб продовжити термін служби антипригарної каструлі.
 5. З огляду на нерівномірність температурного режиму побутової індукційної плити, будь ласка, використовуйте індукційну плиту, щоб максимально контролювати потужність в межах 1600 Вт (210 °С).
 6. Після використання дочекайтеся, поки температура трохи знизиться, а потім промийте чистою водою. Не мийте відразу холодною водою. У разі стійких плям, ви можете використовувати гарячу воду і миючий засіб, мити губкою і не чистити енергійно за допомогою грубої абразивної тканини або сталевої кульки.
 7. Якщо температура занадто висока або зовнішня стінка каструлі забруднена маслом та іншими домішками, вона може змінити колір при нагріванні. Будь ласка, вчасно очищайте її.
 8. Антипригарна каструля швидко передає тепло, а їжа рівномірно нагрівається. Ви можете приготувати смачну їжу, використовуючи тільки вогонь.
 9. Категорично забороняється вимочувати ручку і верхню кришку каструлі протягом тривалого часу, щоб запобігти деформації та вплинути на термін служби!
 10. Зверніть увагу: якщо ручка не закріплена, затягніть її, щоб захистити дерев'яну ручку від тріщин.
 11. Різниця температур між загартуванням і нагріванням занадто велика, в результаті чого загартоване скло може лопнути. Будь ласка, зверніть на це увагу при його використанні!
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Каструля
Бренд: Taste Plus
Матеріал каструлі: Алюмінієвий сплав, бук, антипригарний шар
Матеріал кришки: Загартоване скло + силіконовt ущільнення
Використання: Индукционная плита, газовая плита, универсальное
Об'єм: 4.3 л
Розмір: 375 х 366 х 165 мм
Вага: 3500 г (з кришкою)