Клавіатура Xiaomi YueMi MK02 Mechanical Keyboard Pro Black

Класична розкладка клавіатури – 104 клавіші зазвичай займає багато місця на робочому столі, її незручно транспортувати та використовувати. Тому завданням Xiaomi стало створення революційної клавіатури з компактним розміщенням клавіш, легким ходом та надійним корпусом.

Красива, міцна і проста клавіатура YueMi Mechanical Keyboard з 87 клавішами готова прийняти виклик письменників, офісних працівників та навіть завзятих геймерів.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Механічна клавіатура YueMi Mechanical Keyboard

  • 87 клавіш
  • алюмінієвий корпус
  • м'який хід

Клавіші механічної клавіатури YueMi Mechanical Keyboard розташовані таким чином, що кожен палець знаходиться на своєму місці. Невелика відстань між кнопками та зручний кут нахилу 6 градусів запобігають втомі при тривалій роботі.

Чутливі елементи мають короткий час відгуку та забезпечують легкий хід і, відповідно, високу швидкість друку. Клавіатура надійна та довговічна. Кожна клавіша витримує натиск до 50 мільйонів разів.

PC + AБС

Міцний полікарбонат (РС матеріал) в поєднанні з термопластичною смолою (АБС-пластик) збережуть зовнішні характеристики клавіатури: кольори стійкі до ультрафіолетового випромінювання, тому значення клавіш ані трохи не потьмяніють та не зітруться з часом, на клавішах не залишається подряпин.

Підсвічування для нічної роботи

Біле світло з колірною температурою 6500К не лише сприяє кращій концентрації під час роботи, але й гарно поєднується з робочим простором. LED-підсвітка з шістьма рівнями яскравості дозволяє налаштувати необхідний рівень освітлення.

Алюмінієвий корпус

З тильної сторони клавіатура YueMi Mechanical Keyboard оформлена за допомогою міцного алюмінієвого сплаву, тому пристрій більш зносостійкий, а піскоструминне шліфування надає матеріалу м'яку текстуру, що робить його приємним на дотик.

Чіп STMicroelectronics

Клавіатура має процесор із 32-бітною ARM архітектурою та частотою оновлення 1000Hz. Це дозволяє уникнути конфлікту при одночасному натисканні 11 клавіш, а також поліпшити час відгуку до 1 мс.

Швидкість передачі даних також має високу продуктивність завдяки мідній серцевині. Тому YueMi Mechanical Keyboard ідеально підходить для геймерів, розробників, письменників та для щоденного використання з Мі Notebook.

Тип: Механічна клавіатура
Бренд: YueMi
Чіп: STMicroelectronics 32-біт 1000 Гц
Конструкція: 87 клавіш
Час відгуку клавіш: 1 мс
Підсвітка клавіш: Шість рівнів
Тип підключення: MicroUSB
Матеріал: полікарбоат (РС) / термопластична смола (АБС-пластик)
Габарити: 358 х 128 х 31.6 мм
Маса: 940 г
Колір: Чорний

Завантаження…