Огляд геймерської клавіатури YueMi Mechanical Keyboard: надійна, швидка, компактна!

  • 26.12.2016
  • 1964

Ажіотаж навколо геймерської механічної клавіатури YueMi Mechanical Keyboard розпочався задовго до завершення розробки пристрою. Ще б пак! Алюмінієвий захисний корпус, час відгуку 1 мс, ультракомпактні розміри та оригінальне біле підсвічування – інженери Xiaomi завжди вміли зацікавити! Давайте ж познайомимось з цією «мрією геймера» ближче.

Упаковка та комплектація

Клавіатура постачається в комплекті з кабелем USB/Micro USB, довжиною 1.5 метра, і короткою інструкцією на китайській мові. Зверху YueMi Mechanical Keyboard захищена пластиковим чохлом, а знизу та з боків - цільної підкладкою з щільного картону.

Дизайн

Механічна геймерська клавіатура від Xiaomi має стильний та досить крутим «хай-тек» дизайн. Відмова розробників від непотрібної геймерам цифрової клавіатури дозволила досягти відмінної компактності: габаритні розміри пристрою 358х128х31.6 мм, вага – 940 грамів.


Білий колір лицьової сторони клавіатури та ніжна біла підсвітка кожної клавіші створюють дуже приємне візуальне враження. Клавіші розташовані на комфортній для пальців відстані одна від одної, мають плавний, злегка пружний хід і вражають відмінними тактильними якостями. Окремим плюсом YueMi Mechanical Keyboard є наявність розмітки кирилиці.


Лицьова сторона корпусу гаджета та його клавіші виготовлені з комбінації надійних практичних матеріалів: полікарбонату PC і ABS-пластика. З тильної сторони та з боків, клавіатуру захищає суцільнометалева, стійка до подряпин і корозії, алюмінієва кришка. Порт підключення Micro USB знаходиться в лівій частині передньої бічної панелі.

Практичність

Завдяки своїм компактним розмірам гаджет легко поміститься в рюкзак або сумку. Кабель USB/Micro USB знімний, алюмінієва задня кришка надійно захищає внутрішню структуру клавіатури, тому можна не турбуватись про випадкове пошкодження важливих елементів YueMi Mechanical Keyboard.


Відкидні ніжки клавіатури закінчуються гумовими накладками, що в сукупності зі значною вагою гаджета, повністю виключає можливість ковзання YueMi Mechanical Keyboard по поверхні під час використання. Самі ж відкидні ніжки мають жорстку фіксацію – вони не підведуть і не «складуться» в самий невідповідний момент!


У YueMi Mechanical Keyboard використовуються перемикачі, створені за технологією TTC Red Switches. Згідно із заявою виробника, кожна клавіша гаджета витримує до 50 мільйонів натиснень.

Технічні характеристики

Найважливіший геймерський параметр клавіатури – швидкість, не розчарує своїх власників. Гаджет Xiaomi може похвалитися 32-бітним чіпом від STMicroelectronics, частотою опитування 1000Hz і часом відгуку 1 мс. Для більшої зручності та комфорту, в клавіатурі передбачені 6 ступенів яскравості білого підсвічування. Перемикати їх можна натиснувши на кнопку FN і натискаючи стрілку «вгору» або «вниз». Крім того, гаджет оснащений спеціальним «робочим» помаранчевим підсвічуванням трьох клавіш: Caps Lock, Scroll Lock і Windows, яке активується після натискання на них.

Висновок

Механічна клавіатура YueMi Mechanical Keyboard - це не тільки гарний, але й дуже надійний гаджет. Малий час відгуку, потужна алюмінієва захисна кришка, м'яке біле підсвічування, відмінні тактильні властивості та компактні розміри – все це робить клавіатуру від Xiaomi відмінним супутником не тільки геймера або кіберспортсмена, а й звичайного користувача, який цінує комфорт і якість.