Огляд фітнес-трекера Amazfit Arc від компанії Huami

  • 15.12.2016
  • 1890

Відео огляд

Компанія Huami представила нову модель фітнес-трекеру – Amazfit Arc. Компанія Huami є дуже відомою. Саме вона робить такий ультрапопулярний фітнес-браслет Mi Band. І наразі ми розглянемо, як саме компанія Huami бачить відстеження Вашої фізичної активності.

Пакування


Amazfit Arc постачається у стильній та компактній коробочці. В комплекті містяться кабель для зарядки та коротенька інструкція.

Дизайн

 Браслет виконано у класичній компоновці – компактний модуль з усією електронікою та  ремінець. Сам корпус виконано з пластику. Щодо дизайну, то Amazfit Arc можна поставити тільки вищу оцінку. Браслет стильний і пасує до будь-якого випадку та одягу. Причому браслет однаково пасує як жінкам, так і чоловікам.

На жаль, виробник не оснастив пристрій можливістю зміни ремінців, але загальної довжини вистачить на будь-який зап'ясток. Браслет дуже легкий і не відчувається на руці протягом цілого дня та під час сну. Гума, з якої виконано ремінець, гіпоалергенна та й взагалі дуже приємна на дотик.
Особливого шарму зовнішньому вигляду додає те, що у вимкненому стані дисплей не видно і уся передня панель залишається чорною.

Оснащення

Amazfit Arc є досить функціональним. Серед сенсорів тут є акселерометр, який допомагає рахувати кроки та відстежувати фази сну, та оптичний пульсометр, що дуже непогано підраховує пульс.

Функціональність

Для початку використання Вам необхідно завантажити додаток Amazfit на Ваш смартфон, причому підтримується як Android, так і iOS. Функціональність додатку відрізняється і на Android - вона значно ширша. При першому використанні та налаштуванні Вам потрібно буде ввести свої антропометричні дані для коректної роботи браслета.

Основної функцією браслету варто виділити підрахунок кроків та фаз сну. Ще браслет вміє повідомляти про вхідні виклики та повідомлення, а також нагадувати Вам про те, що не треба забувати рухатися.

Як ми вже казали, браслет оснащено світлодіодним невеликим дисплеєм, на який виводиться інформація. Для його ввімкнення достатньо здійсними стандартний жест рукою, ніби на зап'ястку у Вас годинник, і Ви бажаєте дізнатись, яка година - підняти та повернути руку. За замовчуванням браслет показує поточний час, а шляхом коротких натискань на корпус Ви можете перемикати режими і бачити кількість кроків, пройдених за день, подолану відстань у кілометрах, та свій поточний пульс, для заміру якого Вам потрібно буде почекати декілька секунд.

Автономність 

Щодо автономності, то при своїх невеликій вазі і розмірах, Amazfit Arс містить акумулятор ємності, якого вистачить на цілий тиждень автономної роботи, що не може не тішити.

Висновки 
Ну що ж, от і прийшов час висновків. Amazfit Arc – це дійсно чудовий варіант, коли Вам потрібен не просто фітнес-трекер, але й стильний аксесуар. У гаджеті поєднуються стиль, спортивна складова та справжній фешн, і, найголовніше – гаджет продається за непоганою ціною. Якщо Ви шукаєте фітнес-браслет з пульсометром на кожен день, то обов'язково зверніть увагу на Amazfit Arc. Ми впевнені - Ви не пожалкуєте.