Огляд розумної мультиварки MiJia Induction Heating Pressure Rice Cooker 2

  • 15.12.2016
  • 1855

Існує такий тип кухонних пристроїв, як мультиварки. Начебто нічого надзвичайного зробити з мультварками було неможливо, але ні – Xiaomi і сюди додала смарт-складову і підтримку керування зі смартфону. Що з цього вийшло – читайте в огляді!

Відео огляд

Комплектація

Мультиварка MiJia Induction Heating Pressure Rice Cooker 2 постачається разом з двома лопатками, мірним стаканчиком, кабелем живлення та ємністю для приготування їжі на пару.
 
Дизайн

Перед нами - типовий представник сімейства MiJia – білий гарний корпус, якісна збірка та вишуканий стиль. Подібна річ буде пасувати абсолютно кожній кухні завдяки своїй простоті та лаконічності.

Спереду ми бачимо лише одну кнопку, котра відповідає за відкривання кришки. На задній стороні мультиварки знаходяться всі керуючі елементи – кнопки живлення, змінення режимів та індикація. 

Ззаду знаходиться індикатор приєднання до мережі Wi-Fi.
 
Ергономіка

MiJia Induction Heating Pressure Rice Cooker 2 - ергономічний класичний представник мультиварок, пароварок і подібних пристроїв. Розміри становлять 300х251х212 мм, а загальна вага складає 6,45 кг. Внутрішній об’єм обмежений трьома літрами, якого вистачить для приготування різноманітної їжі на усю велику родину.
 
Функціональність


В першу чергу MiJia Induction Heating Pressure Rice Cooker 2 - це мультифункціональна річ, котра дозволить Вам приготувати багато різноманітних страв. Тепло розподіляється знизу вверх, і таким чином відбувається рівномірне приготування їжі. Додаток до мультиварки запропонує Вам біля 200 рецептів приготування різноманітних страв та 3000 рецептів приготування рису. Вона сама підкаже Вам, який рецепт ліпше обрати, аби певний сорт рису приготувався як найсмачніше.

Основна чаша виготовлена з чавуну з антипригарним покриттям FPA від компанії Daikin. Виробник обіцяє, що за рахунок цього Ви взагалі можете не перейматися через пригорання. Ну і, авжеж, не потрібно використовувати ніякої олії для приготування.
 

Як і всі інші пристрої розумного дому MiJia, Induction Heating Pressure Rice Cooker 2 може керуватися за допомогою смартфону завдяки додатку Mi Home. В останньому Ви можете задавати час вмикання, вимикання, активувати різні режими і взагалі керувати мультиваркою на відстані.
 
Висновки

Екосистема Xiaomi розширилась та стала прогресивною, а Induction Heating Pressure Rice Cooker 2 – ще один пазлик розумного дому MiJia. Мультиварка має стильний зовнішній вигляд, який на 100% підійде до Вашої кухні, вдалу ергономіку, зручне керування та розумну складову, яка стане Вам в нагоді при приготуванні смачної та корисної їжі!