Огляд розумного очищувача повітря Mi Air Purifier Pro

  • 15.12.2016
  • 440

Зараз ми знову повернемося до теми здорового образу життя, якому компанія Xiaomi приділяє немало уваги. Приводом до цього є випуск нового пристрою під брендом Mijia – розумного очищувача повітря Mi Air Purifier Pro. Сьогодні ми також поговоримо, що змінилося у новій версій на відміну від попередників, і взагалі чому варто звернути уваги на цей гаджет.

Відео огляд

Пакування  
Якщо Ви купуєте очищувач повітря від Xiaomi перший раз, то будьте готові до того, що Ви будете мати справу з досить великим предметом. І Ви зрозумієте це одразу як побачите коробку, у яку досить ретельно запаковано пристрій, тому можна не хвилюватися за його транспортування. Окремо у коробці лежать мережевий дріт та інструкція.
 
Дизайн

Розпакувавши Mi Air Purifier Pro, розумієш, що, насправді, він не такий вже і великий. Висота пристрою становить 735 мм, а його товщина - 260 міліметрів. Вага очищувача немала і становить 8 кг. Зовнішній вигляд гаджету буде знайомим усім, хто вже має чи бачив інші пристрої бренду MiJia. Акуратний лаконічний дизайн, білий матовий пластик. До екстер'єру у нас не виникло жодних питань.
 
Конструкція


Тепер перейдемо до конструкції. Умовно Mi Air Purifier Pro можна поділити на дві частини – нижню, у якій знаходиться картридж, що затримує пил і інші важкі частки, та верхню, у якій знаходиться електроніка, двигун та вентилятор, котрий затягує повітря знизу через картридж і викидає очищене повітря через верх. Тому принцип дії очищувача досить простий.
 
Користування


Перед першим користуванням перевірте, щоб фільтр був надійно закріплений на своєму місці, під'єднайте пристрій до розетки та можете вмикати. Як Ви вже могли помітити, Mi Air Purifier Pro оснащено кругленьким дисплеєм, на який виводяться основні параметри. Це і є основною відмінністю версії Pro. Дисплей оснащено датчиком освітлення, який завжди коректно підбирає рівень яскравості для комфортного користування.
 
Дисплей


На дисплей виводиться рівень забрудненості повітря у приміщенні, цей показник відображається у мікрограмах на метр кубічний. І чим більші цифри – тим брудніше повітря. Вимірювання цього показника стало можливим за рахунок спеціального лазерного датчика, що знаходиться всередині очищувача.
Чим чистіше повітря – тим менша цифра, і при найменшому рівні забрудненості підсвітка навколо дисплея буде зеленою. Чим більше забрудненість – тим червоніша. Серед інших параметрів, які виводяться на дисплей, є температура оточуючого повітря, вологість, індикатор під'єднання до Wi-Fi-мережі і обраний режим роботи.
 
Режими роботи


Режимів тут три: автоматичний, коли пристрій сам обирає рівень потужності в залежності від забрудненості. Нічний, коли вентилятор пристрою працює на мінімальних обертах, створюючи мінімум шуму, та режим максимальної потужності, коли потрібно оперативно очистити повітря. У цьому режимі оберти вентилятора досягають максимуму і разом із ним досягає максимуму рівень шуму, за словами виробника, який становить 68 дБ.
 
Фільтр
 
Варто також зупинитися і на самому фільтрі. Фільтр тут теж розумний і оснащений власним ідентифікатором RFID, а сам очищувач може визначати рівень забрудненості фільтра і підказати, коли його треба замінити. Фільтр може зупинити до 100% шерсті та пилу, а також до 91% формальдегіду та бензолу. Тому Mi Air Purifier Pro дуже добре підходить для тих приміщень, які знаходяться поряд з дорогами та іншими джерелами забруднення. Виробник рекомендує періодично очищувати поверхню фільтру звичайним пилососом. Конструктивно, фільтр складається із пластикової сітки, потім сіткового фільтру HEPA та фільтруючого елементу, виконаного із активованого вугілля.
У Pro-версії очищувача виробник гарантує збільшену продуктивність. Так, наприклад, за 1 годину роботи, пристрій може перекачати через себе до 500 кубічних метрів повітря. А максимальна площа очищення складає 60 квадратних метрів.
 
Робота зі смартфоном


Як і майже кожен пристрій бренду MiJia, Mi Air Purifier Pro може керуватися за допомогою смартфону. Для цього Вам необхідно завантажити додаток Mi Home на Ваш Android чи iOS-смартфон та під'єднати пристрій до домашньої мережі. Після цього Ви зможете дистанційно керувати пристроєм, обирати режими роботи, години роботи, та бачити показники сенсорів очищувача на екрані свого смартфону.
 
Висновки


Ось ми і дійшли до фіналу нашого огляду. Що можна сказати про Mi Air Purifier Pro? Однозначно, гаджет стане в нагоді у тих квартирах, які знаходяться поруч з автомагістралями, або поруч із будівництвом, або там, де є домашні тварини. А також Xiaomi збільшила продуктивність гаджета та функціональність за рахунок дисплею. 

Останні відео

MIUI 11 - Буде значно Більше

16.08.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI H3

15.08.2019

Розумна лампа Yeelight Smart LED Bulb

14.08.2019

Mi&MIUI Community Ukraine Mannequin Challenge

13.08.2019

Іграшка-трансформер MITU Smart Building Block Car

12.08.2019

Електрична зубна щітка SO White EX3

09.08.2019

Ігровий джойстик для смартфонів GameSir G6s

08.08.2019

Скейтборд Xiaomi Acton D1 Double Rocker

07.08.2019

Надпотужний ноутбук Mi Gaming Notebook 2019

06.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock

05.08.2019