Огляд розумного медіаплеєра від Xiaomi – Mi box 3 2/8 Gb International Edition

  • 15.12.2016
  • 1375

Сьогодні у нас є дещо, що зацікавить любителів телевізійних розваг. Мова піде про розумний медіаплеєр від Xiaomi – Mi box 3 2/8 Gb International Edition на 8 ГБ основної та 2 ГБ оперативної пам'яті.

Відео огляд

Пакування та комплектація

У коробци, окрім приставки, знаходиться пульт дистанційного керування, блок живлення, кабель HDMI та досить проста інструкція.

Дизайн

На перший погляд, Mi Box 3 вражає своїми компактними розмірами. Заокруглений дизайн також є гарним рішенням. Гаджет і справді дуже акуратний та приємний на погляд, і без проблем знайде собі місце у будь-якому інтер'єрі. Розміри приставки складають 101х101 мм та 19,5 мм у товщину, а його вага становить 176 грамів.

На передній панелі знаходиться індикатор активності, а на задній - порти живлення, USB 2.0, HDMI 2.0b та комбінований порт AV. Зовні усе дуже просто і лаконічно, а от що всередині? Про це далі.

Оснащення

Не дивлячись на свої невеликі розміри, у плеєрі містяться досить серйозна електронна "начинка". Серед основних можливостей плеєру є підтримка 4К-відео у поєднанні з частотою зміни кадрів у 60 Гц. А для цього потрібні неабиякі ресурси, які є у Mi box 3 International Edition.

Основою обчислювальної потужності приставки є чотириядерний процесор з частотою у 2 ГГц, потужна графіка Mali-450 та 2 ГБ оперативної пам'яті. Для збереження завантажень тут передбачено 8 ГБ вбудованої пам'яті, з яких трохи більше 5 ГБ Вам буде доступно після увімкнення. Плеєр на апаратному рівні підтримує кодек H.265 та можливість відтворення контенту з частотою 60 кадрів на секунду. Також варто відмітити підтримку технологій покращення звучання Dolby Digital Plus та DTS 2.0. Для підключення до інтернету передбачено дводіапазонний Wi-Fi з підтримкою стандарту 802.11 ac. 

Для взаємодії пульту дистанційного керування та інших пристроїв, наприклад геймпаду, плеєр підтримує Bluetooth 4.1. Доречі про пульт. Він досить компактний та приємно лежить у руці. Для його роботи Вам будуть потрібні дві батарейки формату ААА, які не входять у комплект. Пульт оснащено мікрофоном для голосових команд, який є досить чутливим, але, даючи вказівки плеєру, радимо підносити пульт трохи ближче до себе. Пульт має наступні кнопки керування: п'ятипозиційну кнопку навігації, кнопку "Назад", кнопку повернення до головного меню, кнопку виклику голосового помічника та кнопку регулювання гучності.

Можливості

Залізо без софта - ніщо. Але у випадку Mi Box 3 з цим повний порядок. Плеєр працює під управління операційної системи Android 6.0 з інтерфейсом Android TV. При першому налаштуванні Вам необхідно лише під'єднати плеєр до домашньої мережі, увійти до свого аккаунту Google і все, плеєр готовий до роботи. Серед встановлених сервісів тут вже є YouTube, Play Music, Play Movies і повноцінний Play Market, а також Netflix, що особливо актуально з урахуванням офіційної підтримки цього сервісу в Україні.

Сама оболонка Android TV справляє дуже хороше враження, вона інтуїтивна, приємно виглядає, та за рахунок дуже потужного процесору працює дуже плавно і швидко. Користування пультом приносить неабияке задоволення, а от для ігор вам буде потрібен геймпад, причому підійде майже будь-яка модель із підтримкою Bluetooth, наприклад, геймпад від Xiaomi, або навіть від Xbox One.

Висновки

Ну що ж, прийшов час висновків. Xiaomi Mi Box 3 ‒ це дуже хороший компаньйон до Вашого телевізора. Приставка швидка, функціональна і має повну підтримку сервісів Google. Для успіху у неї є все, і навіть трошки більше, адже програмне забезпечення буде покращуватися з часом, а кількість додатків для Android TV рости.