Xiaomi готує розумну лампу Yeelight Smart LED Ceiling Lamp

Yeelight Smart LED Ceiling Lamp – це нова розумна лампа від партнера Xiaomi, яка має форму диска та кріпиться до стелі. Корпус пристрою захищений згідно стандарту IP60, а це значить, що туди не потрапляє пил та різні мілкі часточки, такі як наприклад, комахи.

 

Всередині, як зазвичай, встановлені тільки самі якісні та передові технології, це яскраві та точні світлодіоди від компанії OSRAM з індексом колірної передачі Ra95. Номінальна потужність складає 28 Вт, а строк їх роботи - 2500 годин, а це приблизно 2.5 роки неприривного світіння.

Розумна складова Yeelight Smart LED Ceiling Lamp є такою, що за допомогою вашого смартфона ви можете з більшою точністю регулювати яскравість світіння у межах від 0.1 до 2000 Люменів, а також змінювати температуру світіння від холодних до теплих тонів (від 2700K до 6500K). Крім цього, як опція до лампи, окремо буде продаватися пульт управління, який дублює можливості додатку. Слід нагадати, що у портфоліо з Yeelight також є світильник Bedside Lamp та розумна світлодіодна стрічка.