Lunar Smart Sleep Sensor - розумний датчик для відстеження якості сну

  • 01.12.2016
  • 1954

Xiaomi  Lunar Smart Sleep дизайн

У Xiaomi багато досить цікавих пристроїв для розумного будинку і відстеження здоров'я користувачів. Сьогодні компанія анонсувала ще один: Lunar Smart Sleep Sensor. Це мініатюрний датчик якості сну з габаритами 44*14.5 і вагою 12 грам. Пристрій поставляється у білому корпусі, який виконаний зі спеціального матеріалу, що не викликає алергії у користувачів.

Xiaomi  Lunar Smart Sleep характеристикиXiaomi  Lunar Smart Sleep де купити

Девайс підключається по Wi-Fi до смартфів і планшетів на базі Android 4.0 і вище і iOS 8 і вище. Працює система через фірмовий додаток. Хоча гаджет і має вбудований Wi-Fi, під час сну синхронізація зі смартфоном не відбувається, а це означає, що випромінювання трекера близьке до нуля.

Xiaomi  Lunar Smart Sleep зарядкаLunar Smart Sleep

Для відстеження якості сну, Lunar Smart Sleep Sensor досить покласти у наволочку вашої подушки. Також, для користувачів, які довго не можуть заснути, Xiaomi підготувала спеціальну функцію. При натисканні на Lunar Smart Sleep Sensor, він починає видавати спеціальні звуки, які заспокоюють і дозволяють заснути швидше. Заряджається пристрій через micro USB порт, повний час зарядки складає 1 годину і цього вистачає на 90 днів використання. Цей та інші гаджети Xiaomi можна буде придбати в офіційному магазині Xiaomi в Україні - Mi.ua.