Міс MIUI Україна отримала золотий смартфон!

  • 21.11.2016
  • 1159

Вчора фіналістка фотоконкурсу Офіційної фан-спільноти продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia в Україні Катерина відвідала офіс компанії Сяомі Україна, де їй  був вручений її головний приз.
Дівчина, яка завоювала титул «Міс MIUI Україна», де замість корони отримала флагманський смартфон Mi 5S Gold!
Іншим учасницям і фіналісткам конкурсу, які живуть не в столиці, вже відправлені їх призи.

Одинадцяте листопада для українських фанатів продукції екосистеми Mi і Розумного будинку MiJia став не тільки днем знижок на улюблені гаджети в рамках міжнародного дня холостяка, а й днем, коли визначилися переможниці конкурсу «Miss MIUI Україна».Протягом трьох тижнів 24 шанувальниці продукції Xiaomi чекали на результати голосування за свої фотографії та розповіді про те, чому з пристроями Mi вони ніколи не бувають самотніми.

В результаті, пощастило майже всім.

Перші три учасниці отримали пристрої флагманський смартфон Mi 5S Gold, домашню камеру і супер-акумулятор в якості призів. Ще дев'ять фіналісток виграли навушники 1More Piston. Не забуло міжнародне журі і про тих, хто не увійшов до числа фіналісток і вручило ще два призи вподобаним учасницям. І ось прийшов час отримувати нагороди.


За своїм Mi 5S Gold Катерина з передмістя Києва, містечка Баришівки, приїхала до столиці.
Вона давно є прихильницею Mi-гаджетів і охоче поділилася своєю думкою про них.

Катя, як давно ви знайомі з продукцією Xiaomi?


Про саму компанію я знаю вже більше двох років. Рік тому мій брат купив Xiaomi Redmi Note 3 Pro, дуже класний смартфон. Через деякий час, після весілля, чоловік подарував мені такий же.


Яким був ваш перший MI-пристрій?


Xiaomi Redmi Note 3 Pro - мій перший пристрій від Xiaomi. Чудовий дизайн, хороша камера і зручний у використанні.


Що вам найбільше подобається у цій техніці?

В першу чергу це доступність і якість. Кожен міліметр вартий свого цента.

Рішення взяти участь у конкурсі прийшло випадково. 

Звідки дізналися про конкурс Miss MIUI Ukraine?


Чоловік шукав на сайті mi.ua прошивку до смартфону і побачив рекламу конкурсу. Не довго вагаючись, того ж дня, ми зробили фотографію з Xiaomi Redmi Note 3 Pro і Mi Power bank і відправили для участі.


Що говорили друзі? Підтримка у вас була велика.


Дуже мало людей вірили, що перемога буде моя. Але, коли почали набирати все більше голосів, багато хто змінив своє ставлення до конкурсу і почали допомагати.


Це ваша перша перемога в подібних конкурсах? Або, може, ви вже вигравали якісь призи?


Так, це моя перша перемога в онлайн-конкурсах, сподіваюся і не остання. Буду стежити за новинами, обов'язково візьму участь ще. Це дуже приємно!

Натхненна шикарним призом, Катя утвердилася в своїй думці про продукцію Xiaomi і про офіційне українське фан-співтовариство, яке завжди знайде, чим розважити своїх однодумців.

Що б ви порадили або побажали бренду?


Єдине, що можна було б побажати, це розвивати власний канал на Youtube, робити видеобзори нових гаджетів і розігрувати на каналі призи, від Xiaomi.ua, серед передплатників. Побажання - продовжуйте в тому ж дусі!

Що ж, ми активно працюємо над цим і запевняємо любителів продукції екосистеми Mi: в майбутньому році буде ще багато цікавого!
Залишайтеся з нашим брендом, будьте в курсі новинок, завдяки нашим новинам купуйте кращі смартфони, Пауер Бенкі, навушники та інші Mi-гаджети, які стануть вашими улюбленими помічниками та членами вашої родини!