Як зробити прозорі фото з Mi MIX: Офіційне керівництво

  • 21.11.2016
  • 1450

Привіт, друзі

Як ваші справи? MIUI форум завжди готовий поділитися найгарячішою та найцікавішою інформацією зі своїми Mi - фанами. Чи знаєте ви, що зараз у тренді? Можу посперечатися, що більшість відповість Mi MIX І ви маєте рацію! Mi MIX – новий красунчик у світі смартфонів. З моменту свого приголомшливого дебюту, який відбувся минулого місяця, він став найбажанішим смартфоном серед прихильників Mi.

Новий смартфон має вихід у інший світ. Покажіть нам того, хто не мріє про смартфон майбутнього? І було б дуже круто зробити фото з майбутнього за допомогою Mi MIX! Багато з вас вже бачили численні фото, зроблені з Mi MIX, у соціальних мережах. Я справді був вражений, побачивши ці фантастичні фото. Якщо вам також цікаво, як їх робити, ми підготували для вас керівництво! Хапайте ваші девайси та вирушайте з нами у подорож з MIX!

Підготовка

Ви маєте тримати в руках 2 смартфони, один з яких має бути Mi MIX.

Кроки

Крок 1

Оберіть пам’ятку архітектури, яка вам до вподоби. Зробіть знімок вашої долоні та пам’ятки архітектури за допомогою Mi MIX. Будь ласка, зверніть увагу на композицію фото, і,головним чином, на пропорції вашої долоні та пам’ятки архітектури.

Крок 2

Збільшіть зумом фото настільки, щоб зображення на смартфоні відповідало реальним розмірам вашої долоні.

Крок 3

Налаштуйте знімок та зробіть скриншот (знімок екрана). Поставте скриншот у якості шпалер на ваш смартфон.

Крок 4

Тримайте у попередній позиції вашу долонь, тримаючи Mi MIX, наведіть камеру на ту саму пам’ятку архітектури, віднайдіть необхідний кут знімку, та зробіть скриншот іншим пристроєм.

Ось і все! Я вдало зробив прозоре фото з Mi MIX! Скажіть «Привіт!» фотографіям з майбутнього.

P.S. Це керівництво також можна застосовувати до інших пристроїв. Якщо ви не маєте Mi MIX, ви так само можете зробити прозорі фото іншими девайсами. Створюйте власні фото та діліться з нами вашими успіхами!