Sichuan Private Bank - перший банк від компанії Xiaomi

  • 29.12.2016
  • 915
  • Mi

Цього року компанія Xiaomi випустила багато цікавих смартфонів та нових гаджетів для дому. Але компанія не збирається зупинятися на досягнутому та продовжує рухатися вперед. Днями у Xiaomі з’явився власний банк у китайській провінції Сичуань під назвою Sichuan Private Bank.

Керівництво банку вже давно загорілося думкою про створення банку, враховуючи популярність та просування платіжної системи Mi Pay і додатку Xiaomi Wallet. У червні 2016 року дочірнє підприємство Sichuan Yinmi Technology Co. Ltd подало заявку на реєстрацію банку та отримало офіційний дозвіл.

Банк Xiaomi буде обслуговувати як фізичних осіб, так і невеликі та середні компанії. Одним із головних інвесторів виступає китайська аграрна компанія New Hope Group, якій належать 30% у Sichuan Private Bank. Xiaomi через Sichuan Yinmi Technology Co. Ltd контролює 29.5% компанії.

Очікується, що за допомогою банку Xiaomi зможе вивести свою платіжну систему Mi Pay на якісно новий рівень та складе гідну конкуренцію таким гігантам як AliPay та TenPay від Alibaba Group і Tencent. Нагадаємо: поки Mi Pay працює лише на території Китаю, для безконтактних платежів використовуються смартфони з NFC чіпом на кшталт Mi5.

Останні відео