Xiaomi анонсувала платіжну систему Mi Pay в Китаї

  • 05.09.2016
  • 1549
  • Mi

1-го вересня Xiaomi провела в Китаї спеціальну презентацію, де анонсувала свою нову розробку в сфері фінансів. Назва сервісу - Mi Pay, і це фірмова платіжна система от Xiaomi та її китайського партнера China Union Pay.

Працює Mi Pay на основі технології комунікацій ближнього поля NFC, яка застосовувалась у смартфонах Xiaomi ще у далекому 2013 році, з-поміж них перші зразки Mi 2A та Mi3. До публічного випуску система тестувалась кілька років.

У Китаї знаходиться приблизно 10 мільйонів POS-терміналів для здійснення платежів в кав'ярнях, магазинах та інших місцях. Лише за 3 простих кроки сканування банківської карти, виконується її прив'язка до сервісу Mi Pay. На сьогодні платіжна система Xiaomi підтримує картки всіх основних банків Китаю. Крім банківських карт, у Mi Pay також є підтримка транспарантних карт Китаю, такого функціоналу на сьогодні немає ані у Apple Pay, ані в інших конкуруючих платіжних системах.

Флагман Xiaomi Mi5 після апгрейду до MIUI 8 отримує доступ до сервісу Mi Pay, таким чином здійснювати покупки в Китаї можна за допомогою смартфона. На сьогодні система Mi Pay працює виключно на території Китаю.