Інтерв’ю зі Стіві Бої: як дизайнер і актор використовує Yi 4K Action Camera у своїх фільмах

  • 06.09.2016
  • 1155

Стіві Бої - це одна з тих особистостей, чия історія успіху не залишить байдужим нікого. Яскравий образ і відомий стиль - це все дозволило колекціям Стіві Бої отримати визнання у таких зірок світового масштабу, як Lady Gaga, Beyonce, Madonna, Britney Spears і Katy Perry. В цьому інтерв’ю мова піде про життя та творчість Стіві Бої, а також про те, як дизайнер використовує Yi 4K Action Camera у своїй роботі.

Питання: Ви виросли у родині військових, як проходило ваше життя? Що спонукало Вас змінити до радикальної зміни військової службу на екстравагантну сферу фешн-дизайну?

Відповідь: Я виріс у консервативній та строгій родині, але у мене завжди була можливість самовираження. Як і решта підлітків, я вирішив стати бунтарем, саме так виник образ Стіві Бої. Мій бунт полягав у тому, що ми з друзями знімали відео, на яких ми дуркуємо, а потім викладали на YouTube канал. (більшість цих роликів я видалив у свідомому віці, хех).

Питання: З якими труднощами ви зіткнулись, коли стали підприємцем, що вам допомогло не лише втриматись на позиції, але й досягти успіху в цій нелегкій справі?

Відповідь: Звісно, труднощів було багато, але найбільш суттєвим було те, що люди копіювали мій дизайн. Як я цим впорався? Я просто почав створювати нові дизайнерські образи. Кожного дня я намагався перевершити себе, а не інших.

Питання: Вашу лінію сонцезахисних окулярів SBShades носят такі відомі особистості як Lady Gaga, Beyonce, Madonna, Britney Spears та Katy Perry. Як Вам вдалось привернути увагу зірок?

Відповідь: Насправді я не сидів і не чекав, що люди самі почнуть цікавитись моєю продукцією. Ми надсилали подарункові пакунки для селебрітіз, наповнені моїми фірмовими окулярами та аксесуарами. Таким чином, моя компанія отримала першу зіркову увагу.

Питання: Більшість людей багато не подорожували та не проживали у різноманітних містах, на відміну від Вас. Як це вплинуло на Вашу творчість?

Відповідь: Кожному американцю я раджу принаймні рік пожити в Європі. Це неймовірне місце, яке дозволить багато чого зрозуміти та навчитись новому. Наприклад, Лондон має дуже просту і прозору систему освіти та охорони здоров’я. Тим паче, мова дуже схожа.

Питання: Розкажіть про ваш майбутній фільм CÄBIN The Story. Адже сюжет про парубка, котрий шукає себе емоційно та духовно - певно, ця частина автобіографічна?

Відповідь: Спершу це мав бути художній фешенебельний фільм, але ми з режисером в результаті вирішили створити трилер, чи навіть фільм жахів. Це історія про успішного підприємця, котрий намагається утекти від реальності.

Багато кадрів для цього фільму ми знімали за допомогою декількох камер Yi 4K Action Camera, щоб наші глядачі занурились у атмосферу та відчули себе у головній ролі. Камера дає чудову картинку та добре передає динаміку. Я часто використовую цей продукт Yi у своїй роботі.

Питання: Як Вам вдається бути водночас і модельєром, і актором? Розкажіть про Ваші плани на майбутнє.

Відповідь: Два роки тому я запитав себе, як я можу поєднувати основну роботу з акторською? Але згодом зрозумів, що саме цим і займаюсь вже давно. Важливо не перевантажувати себе різноманітними задачами, але якщо ви відчуваєте, що можете осягнути другу професію, то чому б і ні. Сьогодні я працюю з командою більше 30 людей над різноманітними проектами.