Візит топ-менеджерів Xiaomi до лідерів рітейлу в Україні

  • 12.09.2016
  • 522

У п'ятницю, 9 вересня столицю України відвідали топ-менеджери пекінської компанії Xiaomi, одного зі світових лідерів у сфері виробництва «розумних» електронних пристроїв та смартфонів. В ході свого візиту старший віце-президент Xiaomi Сян Ван (Xiang Wang) і директор з глобальної стратегії розвитку компанії І Ліу (Yi Liu) провели зустріч з представниками офіційної української спільноти MIUI та керівництвом компанії NIS, імпортером продукції екосистеми Mi в Україні.

Також, китайські гості відвідали деякі магазини Києва, що продають продукцію Xiaomi. Вони були приємно вражені організацією продажу і, особливо, широким асортиментом продукції екосистеми Mi, MiJia, представленої на полицях. Менеджери Xiaomi відзначили високий рівень зацікавленості українців до оболонки MIUI та інших сервісів Xiaomi.


Під час зустрічі були обговорені важливі питання стратегії Xiaomi Global та співпраці між компаніями, а також питання інтеграції продуктів екосистеми Xiaomi в східноєвропейський ринок і, зокрема, в Україні. Вітчизняна спільнота MIUI веде потужну роботу з адаптації продуктів Xiaomi для користувачів протягом двох років. Ця робота прискорила появу в глобальній MIUI повноцінної української локалізації.

Компанія «NIS» - партнер спільноти, активно сприяє поширенню продукції екосистеми Mi, в ексклюзивних магазинах компанії представлений найбільш повний асортимент гаджетів Mi, а також широкий ряд пристроїв для «розумного будинку» MiJia і безліч девайсів, що випускаються партнерами екосистеми. Компанією створена мережа сервіс-центрів Xiaomi в Україні у всіх великих містах країни.
Візит топ-менеджерів Xiaomi - важлива подія і хороший знак для всіх шанувальників продукції Mi. Він демонструє інтерес менеджменту пекінської компанії до українського ринку і користувачам Mi пристроїв. Ми впевнені, що незабаром Україна увійде до списку країн-партнерів Xiaomi Global.

Останні відео

Портативний зволожувач повітря Baseus Air Humidifier

24.01.2020

Потужний зарядний пристрій ZMi zPower Turbo 65 Вт

23.01.2020

Встановлення IP-камери iMi AI Detection Security Camera

22.01.2020

Атоматизуй прибирання з мобільним додатком Roborock

20.01.2020

WalkingPad S1 - Доріжка для Ходьби

16.01.2020

Mirror Art - Надзвичайно Стильна Bluetooth-колонка

15.01.2020

Mi Bunny - Термінатор

12.01.2020

Бездротові навушники Amazfit PowerBuds

11.01.2020

POS-термінал SunMi D2s

09.01.2020

Roborock H6 - Ручний Бездротовий Пилосос

07.01.2020