Візит топ-менеджерів Xiaomi до лідерів рітейлу в Україні

  • 12.09.2016
  • 474

У п'ятницю, 9 вересня столицю України відвідали топ-менеджери пекінської компанії Xiaomi, одного зі світових лідерів у сфері виробництва «розумних» електронних пристроїв та смартфонів. В ході свого візиту старший віце-президент Xiaomi Сян Ван (Xiang Wang) і директор з глобальної стратегії розвитку компанії І Ліу (Yi Liu) провели зустріч з представниками офіційної української спільноти MIUI та керівництвом компанії NIS, імпортером продукції екосистеми Mi в Україні.

Також, китайські гості відвідали деякі магазини Києва, що продають продукцію Xiaomi. Вони були приємно вражені організацією продажу і, особливо, широким асортиментом продукції екосистеми Mi, MiJia, представленої на полицях. Менеджери Xiaomi відзначили високий рівень зацікавленості українців до оболонки MIUI та інших сервісів Xiaomi.


Під час зустрічі були обговорені важливі питання стратегії Xiaomi Global та співпраці між компаніями, а також питання інтеграції продуктів екосистеми Xiaomi в східноєвропейський ринок і, зокрема, в Україні. Вітчизняна спільнота MIUI веде потужну роботу з адаптації продуктів Xiaomi для користувачів протягом двох років. Ця робота прискорила появу в глобальній MIUI повноцінної української локалізації.

Компанія «NIS» - партнер спільноти, активно сприяє поширенню продукції екосистеми Mi, в ексклюзивних магазинах компанії представлений найбільш повний асортимент гаджетів Mi, а також широкий ряд пристроїв для «розумного будинку» MiJia і безліч девайсів, що випускаються партнерами екосистеми. Компанією створена мережа сервіс-центрів Xiaomi в Україні у всіх великих містах країни.
Візит топ-менеджерів Xiaomi - важлива подія і хороший знак для всіх шанувальників продукції Mi. Він демонструє інтерес менеджменту пекінської компанії до українського ринку і користувачам Mi пристроїв. Ми впевнені, що незабаром Україна увійде до списку країн-партнерів Xiaomi Global.

Останні відео

Автомобільний датчик тиску в шинах 70Mai

21.11.2019

Електричний самокат Mi Electric Scooter Pro

19.11.2019

Портативний проектор XGiMi Mogo

18.11.2019

Розумний годинник Amazfit Stratos 3

15.11.2019

Масажер для М'язів Yunmai Fascia Gun Pro

14.11.2019

Електробритва MSN Mason Three Head Razor

13.11.2019

Дивовижний Xiaomi Mi Note 10

07.11.2019

Зустрічайте MIUI for Watch

06.11.2019

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch

05.11.2019

Зимова куртка CottonSmith Arctic Extremely Down Jacket

04.11.2019