Монопод Smoovie - знайомство з кишеньковим стедікам

  • 19.09.2016
  • 1502

Часто у вас бувало так, що ви знімали якийсь красивий, пам'ятний момент на ваш смартфон, а на виході отримували розмитий тремтячий ролик? Хочете прибрати ефект тремтіння рук під час зйомки відео, але купувати для цих цілей стедікам дорого і недоцільно? У інженерів з команди Smoovie є рішення.

Монопод Smoovie - це кишеньковий стедікам, який зробить ваші відео красивими і плавними, навіть в русі. При цьому у нього адекватний цінник, так як в конструкції немає акселерометрів, гіроскопів і складної електроніки, все працює завдяки силі тяжіння Землі.

Гаджет стартував на краудфаундінговой платформі Kickstarter і швидко завоював любов користувачів, сьогодні Smoovie продається в нашому магазині Mi.ua.

Комплект поставки

Монопод поставляється у картонній коробочці, всередині знаходиться Smoovie, інструкція і дві насадки: тримач для смартфона і кріплення для екшн-камери.

Дизайн і принцип роботи

Smoovie виконаний у формі монопода і складається з двох частин: металевої розсувної трубки і чорної пластикової ручки. На торці є універсальне кріплення, куди можна вставити смартфон (в спеціальний комплектний тримач) або закріпити екшн-камеру.

Принцип роботи Smoovie полягає в тому, що ручка має вільний хід, а груз на кінці металевої трубки стабілізує встановлений смартфон на іншому кінці. Також поруч з кріпленням є невеликий магніт, який вносить додаткову стабілізацію.

Таким чином можна обертати ручку у різні боки, але смартфон буде залишатися практично нерухомим. Відповідно камера телефону знімає відео більш плавно, без різких ривків, а ефект тремтіння рук - зовсім непомітний.

Зручність використання

Монопод Smoovie дуже компактний, його довжина 19 см, а вага - всього 125 грам. Чорна ручка має регулятор кута нахилу, монопод зручно тримати як перед собою, так і вгорі над головою, ручка регулюється.

Регулюванню також підлягає і кріплення, куди ставитися смартфон або екшн-камера, знімати можна під будь-яким кутом.

Висновки

Монопод Smoovie - це справжній доступний стедікам, який не потрібно заряджати, адже працює він за допомогою гравітації. Це відмінний компактний девайс, який перенесе якість ваших відео на новий рівень, ролики будуть плавними і стабільними, без ривків.

Команда Smoovie створила класний і новаторський продукт: від ідеї до реалізації. Монопод може використовуватися з усіма смартфонами Xiaomi (і не тільки), а також зі спортивними камерами Yi Camera і Yi 4K Action Camera.

Придбати монопод Smoovie можна у офіційному магазині Mi.ua