Огляд екологічно чистого рушника ZSH Youth

  • 04.09.2016
  • 1517

Вiдео огляд

Сьогодні у нас на огляді екологічно чистий рушник ZSH Youth. Для тестування ми обрали рушник помаранчевого кольору, як і логотип Xiaomi, хоча ще є зелені, фіолетові, білі і сині кольори рушників ZSH на вибір. Рушник поставляється у білій паперовій упаковці, через прозору смужку видно колір рушника. Усередині, крім рушника більше нічого немає.

Розміри аксесуара становлять 340 на 760 міліметрів, а вага в сухому стані 130 грам. За задумом виробника рушник призначений для вмивання вранці і за розмірами ідеально підходить для цих цілей.

Основний матеріал ZSH - натуральна бавовна без домішок. Рушник м'який і дуже приємний на дотик. Тканина має спеціальне антибактеріальне покриття, виробник стверджує, що це покриття перешкоджає появі та поширенню бактерій і неприємного запаху. Все зроблено на совість.

Цей бавовняний рушник має відмінні властивості поглинання вологи. Він може увібрати у 6 разів більше рідини, ніж інші рушники, все завдяки використанню натуральної бавовни і унікальної структури таканини. Той факт, що Xiaomi спільно зі своїми партнерами розширює лінійку не тільки розумних гаджетів, але і корисних натуральних аксесуарів для дому не може нас не радувати.

Придбати рушник ZSH Youth можна в офіційному магазині Mi.ua