Топ 10 фактів про смартфон Xiaomi Redmi Pro

  • 23.08.2016
  • 1689
  • Mi

1. У Redmi Pro - топовий процесор Helio X25

Смартфон Xiaomi Redmi Pro оснащено передовим процесором MediaTek Helio X25 з 10 ядрами і тактовою частотою 2.5 ГГц. Графічне ядро забезпечено Mali-880 GPU. Не дарма Xiaomi називає смартфон флагманським у лінійці Pro.

2. Перший смартфон Xiaomi з подвійною камерою

Ніхто навіть не здогадувався, що першим смартфоном з двома камерами у Мі стане не флагманська модель Mi5 чи Mi6, а телефон з більш доступної серії Redmi. Дві камери створені для того, щоб по-перше отримати більше світла під час зйомки, а по-друге, для перефокусування фотографії після того, як ви зробили знімок, щоб не проґавити нічого важливого.

3. Перший смартфон Xiaomi з OLED дисплеєм

Також, Redmi Pro - це перший смартфон Xiaomi, котрий оснащено не IPS дисплеєм, як більшість моделей, а OLED матрицею. Компанія стверджує, що це найбільш яскравий дисплей з-поміж усього асортименту телефонів Mi на сьогоднішній день.

4. Перший Redmi-смартфон з фронтальним сканером

До випуску Redmi Pro, всі смартфони серії Redmi мали сканер відбитків пальців на задній грані. Але саме Redmi Pro став першим телефоном, що має сканер під дисплеєм на передній грані, вбудованій в клавішу Home. Схоже розташування клавіш сканера можна спостерігати у флагмані Xiaomi Mi5.

5. MIUI 8 на борту

Також Redmi Pro поставляється з попередньовстановленою фірмовою операційною системою MIUI 8 одразу з коробки. Тому вам не потрнібні оновлення з сьомої версії на MIUI 8, всі переваги нової прошивки будуть доступні одразу після покупки. Читайте наш огляд MIUI 8 або огляд 10 основних функцій.

6. Redmi Pro має сучасний порт USB Type-C

Тепер до Mi5 та Mi4C приєднався ще й Redmi Pro, адже оскільки усі перераховані смартфони мають двосторонній USB Type-C порт для зарядки та синхронизації. А це свідчить про те, що підключити смартфон тепер ще зручніше, адже не потрібно перейматись щодо розташування USB штекера, він підходить з будь-якого боку.

7. У Redmi Pro - 2.5D захисне скло на дисплеї

Скло, яке дещо загнуте на краях смартфона, отримало назву 2.5D, це елегантне рішення, яке притаманне багатьом пристроям Mi, у Redmi Pro також є захисне скло зігнуте над 5.5-ти дюймовим Full HD дисплеєм.

8. Три варіанти Redmi Pro - який ваш?

Смартфон поставляється в трьох варіантах, які не відрізняюдться зовні, але відрізняються своїми технічними характеристиками:

  • на процесорі Helio X20 с 3 Гб ОЗУ та 32 Гб флеш
  • на процесорі Helio X25 с 4 Гб ОЗУ та 64 Гб флеш
  • на процесорі Helio X25 с 4 Гб ОЗУ та 128 Гб флеш

9. Якщо 128 Гб замало - є microSD карта пам’яті

Смартфон Redmi Pro має гібридний слот для SIM-карт та microSD карток пам’яті, – це означає, що користувач може обирати: 2 SIM-карти, або одну SIM та microSD карту пам’яті. Дістати лоток для SIM можна за допомогою скріпки.

10. Де придбати Redmi Pro?

Смартфон Redmi Pro можна придбати в офіційному магазин, зараз відкриті попередні замовлення на цю модель, які можна оформити за цим посиланням. Після того, як смартфон прибуде до нас на склад - ви перші отримаєте сповіщення про наявність Redmi Pro.

Тематичні статті: