Огляд Smart Flower and Plant Monitor - зрозумійте потреби кімнатних рослин

  • 17.08.2016
  • 1592

У компанії Xiaomi широкий асортимент продуктів, особливу увагу компанія приділяє здоров'ю, як людей, так і тварин, і навіть рослин. Ви знали, що у Xiaomi є Mi Band для собак - він також як і оригінальний Mi Band вимірює активність вашого вихованця і виводить дані на екран смартфона.

Щось подібне китайська компанія Mi представила і для кімнатних рослин. Smart Flower and Plant Monitor - це сенсор, який знає, що потрібно рослинам в вашому домі і може сказати вам про це замість них.

Комплект поставки

Поставляється Smart Flower and Plant Monitor в пластиковому конверті на застібці. Всередині знаходиться сам гаджет і невелика інструкція до нього. У комплекті є змінна батарейка, між нею і контактами є невеликий зйомний прошарок, який перешкоджає розряду батареї до початку використання.

Дизайн

Smart Flower and Plant Monitor складається з двох частин - білої пластикової основи з світлодіодом на торці і подвійної чорної виделки для занурення в грунт. Пластикова частина відкривається, всередині знаходиться батарейка типу CR2032, від якої і живиться пристрій.

Smart Flower and Plant Monitor має розміри 120.5×24.5×12.5 мм і важить всього 45 грам.

Початок роботи

Перед тим, як почати використовувати Smart Flower and Plant Monitor, потрібно зайти в фірмовий додаток MIJIA (доступно для iOS і Android платформ) і встановити плагін Smart Flower and Plant Monitor прямо у додатку.

Потім синхронізувати і занурити Smart Flower and Plant Monitor у горщик з рослиною, яку ми і будемо тестувати. У додатку MIJIA потрібно вибрати назву вашої рослини, усі дані про них підтягуються з хмари і можна приступати до вимірів. Це все, як бачите датчик вимагає виконання мінімальних налаштувань, що робить його універсальним у використанні практично для будь-якого віку.

Що відображає Smart Flower and Plant Monitor?

Smart Flower and Plant Monitor виводить всі дані на екран смартфона в додаток MIJIA і відображає чотири основні показники:

  • вологість грунту
  • температуру
  • кількість одержуваного світла рослиною
  • рівень добрив грунту

Додаток MIJIA покаже, що саме не вистачає даному типу рослин, а чого є в достатній кількості. Xiaomi відмінно продумала систему вимірювань, Smart Flower and Plant Monitor показує не приблизні усереднені дані для рослин взагалі, а конкретні показники для певного виду рослин.

За допомогою Smart Flower and Plant Monitor можна контролювати рівень вологості, кількість світла і інші показники з максимальною користю для ваших рослин. У базу Smart Flower and Plant Monitor входить близько 3000 різних видів рослин - це найбільша детальна база, яка дозволить зробити ваш сад красивим.

Автономність

Компанія Xiaomi повідомляє, що Smart Flower and Plant Monitor працює від одної батарейки цілий рік, таким чином ви можете не турбуватися про швидкий розряд пристрою. Тип батарейки використовується CR2032 і її можна легко замінити піднявши кришечку на підставі гаджета.

Придбати Smart Flower and Plant Monitor та інші гаджети Xiaomi можна в офіційному магазині Mi.ua