Огляд розумної валізи Xiaomi 90 Points Metal Suitcase

  • 08.08.2016
  • 1413

Сьогодні у нас на огляді незвичайний гаджет Xiaomi, це не смартфон або планшет, а валіза для подорожей Xiaomi 90 points Metal Suitcase. Я не просто так сказав гаджет, адже цей чемодан володіє розумними функціями, якими - читайте та дивіться в нашому огляді.

Відео огляд

Xiaomi 90 points Metal Suitcase - це металевий кейс для подорожей. Він має приємне сріблясте забарвлення, велика частина валізки виконана з алюмінієво-магнієвого сплаву.

Ємність цього розумного чемодану від Xiaomi становить 31 літр, при цьому його вага - всього 4.4 кілограма, а габарити складають 550 х 375 х 215 мм. Що стосується конструкції Xiaomi 90 points Metal Suitcase: на нижній грані знаходяться 4 коліщата, які дозволяють валізі рухатися в будь-яких напрямках, а на верхній частині - є висувна ручка з авіаційного алюмінію. Вона легка, міцна і безшумна. На бічній грані розташовані два кодових замка.

Крім цього, чемодан вміє підключатися до смартфонів і планшетів на базі Android 4.4 і вище і iOS 7.0 і вище по Bluetooth 4.0. За допомогою цієї функції можна блокувати центральний замок і бути впевненим, що ваші речі залишаться в повній цілості на час польоту або поїздки. Відкривається валізу також за допомогою смартфона. Працює Xiaomi 90 points Metal Suitcase від двох "пальчикових" батарей, які встановлюються зсередини.

Чемодан зроблений дуже красиво і акуратно, він має компактні розміри, кілька зручних ручок для транспортування, а головне, він виконаний з металу і важить всього 4.4 кілограма. Це ваш ідеальний і найнадійніший супутник в дорозі.

Купити валізу 90 Points Metal Suitcase можно у офіційному магазині Mi.ua