10 основних функцій MIUI 8, які полегшують життя

 • 05.08.2016
 • 792

Шановні друзі, підписники та покупці, після довготривалого часу тестування MIUI 8 у нас склалось певне враження про дану прошивку, чим ми хочемо з вами поділитись.

1 Сканер кодів

Розробники MIUI доклали чимало зусиль для того, щоб покращити стандартні додатки для сканування QR-кодів. Окрім стандартного сканування QR-кодів вони додали можливість зчитування штрикодів товарів та покупок онлайн. Також у MIUI 8 з’явилась можливість зйомки об’єктів і пошуку схожих товарів у Інтернет-магазинах. Ця функція більш актуальна для Китаю, але ми сподіваємось, що подібну можливість скоро реалізують і у нас.

Крім цього сканер у MIUI 8 вміє робити наступне:

 • вирішувати математичні задачі;
 • перекладати тексти на 7 мов;
 • сканувати і зберігати контакти з візиток;
 • сканувати документи та багато іншого.

2 Клонування додатків

Ще одна відмінна функція в MIUI 8, котра значно полегшує життя - це "клонування додатків" або "подвійні додатки". За допомогою цієї можливості користувач може дублювати додаток, наприклад, месенджер і прив’язати до різних версій тієї ж програми різні номери телефонів та налаштування.

Це зручно. Тепер можна мати два акаунти на Facebook Messenger чи Instagram, геймери можуть заводити два користувачі для того, щоб проходити одну і ту ж гру на одному пристрої, а також до одного смартфону можна прив’язати два Mi band. Можливості "подвійних додатків" обмежуються лише фантазією власника гаджета.

3 Другий робочий стіл

В міжнародній Global версії ця функція називається Second Space, це щось на кшталт додаткового робочого столу для другого користувача. Ви можете вручну обрати, які додатки і дані будуть доступні кожному користувачу. Наприклад, для дітей будуть доступні лише ігри, а браузер ма магазин додатків будуть відсутні. Або ви можете дати свій смартфон своєму другу на деякий час, але ваші дані, фотографії, паролі від соціальних мереж він не зможе побачити.

4 Тривалий скріншот

Часто буває так, що весь необхідний зміст не поміщається на одному скріншоті. Для цього MIUI 8 передбачила функцію тривалого скріншоту, яка дозволяє зробити великий знімок екрану без зайвих проблем.

5 Калькулятор

Калькулятор в MIUI 8 тепер має безліч функцій, його навіть можна назвати універсальним конвертором всього. Адже новий калькулятор вміє не лише рахувати, але й конвертувати такі одиниці виміру як швидкість, температура, довжина та багато іншого.

Також за допомогою калькулятора в MIUI 8 можна підрахувати податки та свій прибуток. Нарешті в калькуляторі з’явився значок "%" – вираховування відсотків.

6 Редактор відео

Тепер в MIUI 8 можна редагувати відео безпосередньо в додатку камери. Оновлення являє собою повноцінний відео редактор для смартфону, який ні чим не гірший від сторонніх додатків.

Він здатний робити наступне:

 • різати відео;
 • додавати текст на відео;
 • додавати ефекти;
 • додавати аудіо та музику зі смартфону на відео.

7 Редактор фотографій

Операційна система MIUI 8 тепер оснащена вбудованим редактором фотографій та зображень. Тепер більшість правок для фотографій можна зробити одразу зі смартфону. З’явилось наступне:

 • більше можливостей вбудованого графічного редактора (палітра кольорів, різноманітні пензлики);
 • більше налаштувань керування зображенням;
 • з’явились вбудовані стікери;
 • з’явилось можливість різати ображення під кутом.

8 Меню швидкого доступу

Оскільки ми тестували MIUI 8 на смартфоні Xiaomi Max, ця функція дуже актуальна для великих Mi-смартфонів та планшетів, але й іншим вона також може стати у пригоді. Після активації на екрані з’являється напівпрозора сфера, натискання на нього викликає меню швидкого доступу. Особисті вподобання можна задати в налаштуваннях. Сюди можна додати до 5 різних "шорткодів".

9 Режим збереження енергії

Дуже цікава функція, котра може зберегти ваш акумулятор від передчасного розряджання, ви можете вручну налаштувати свій профіль використання батареї, опції доступна в додатку "Безпека".

10 Оновлена "шторка"

Статус-бар та шторка сповіщень відтепер у новому дизайні MIUI 8. Вона має картковий інтерфейс нотифікацій та плаваюче меню з основними налаштуваннями. Також там відображаються поточні погодні умови.

Це були основні 10 нових функцій MIUI 8, які можуть значно полегшити використання Mi смартфону і додати більше комфорту у повсякденну роботу з телефоном. Окрім цього в MIUI 8 ще багато різноманітних змін - знайдіть їх разом з Mi.ua.

Останні відео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019