10 основних функцій MIUI 8, які полегшують життя

 • 05.08.2016
 • 1683

Шановні друзі, підписники та покупці, після довготривалого часу тестування MIUI 8 у нас склалось певне враження про дану прошивку, чим ми хочемо з вами поділитись.

1 Сканер кодів

Розробники MIUI доклали чимало зусиль для того, щоб покращити стандартні додатки для сканування QR-кодів. Окрім стандартного сканування QR-кодів вони додали можливість зчитування штрикодів товарів та покупок онлайн. Також у MIUI 8 з’явилась можливість зйомки об’єктів і пошуку схожих товарів у Інтернет-магазинах. Ця функція більш актуальна для Китаю, але ми сподіваємось, що подібну можливість скоро реалізують і у нас.

Крім цього сканер у MIUI 8 вміє робити наступне:

 • вирішувати математичні задачі;
 • перекладати тексти на 7 мов;
 • сканувати і зберігати контакти з візиток;
 • сканувати документи та багато іншого.

2 Клонування додатків

Ще одна відмінна функція в MIUI 8, котра значно полегшує життя - це "клонування додатків" або "подвійні додатки". За допомогою цієї можливості користувач може дублювати додаток, наприклад, месенджер і прив’язати до різних версій тієї ж програми різні номери телефонів та налаштування.

Це зручно. Тепер можна мати два акаунти на Facebook Messenger чи Instagram, геймери можуть заводити два користувачі для того, щоб проходити одну і ту ж гру на одному пристрої, а також до одного смартфону можна прив’язати два Mi band. Можливості "подвійних додатків" обмежуються лише фантазією власника гаджета.

3 Другий робочий стіл

В міжнародній Global версії ця функція називається Second Space, це щось на кшталт додаткового робочого столу для другого користувача. Ви можете вручну обрати, які додатки і дані будуть доступні кожному користувачу. Наприклад, для дітей будуть доступні лише ігри, а браузер ма магазин додатків будуть відсутні. Або ви можете дати свій смартфон своєму другу на деякий час, але ваші дані, фотографії, паролі від соціальних мереж він не зможе побачити.

4 Тривалий скріншот

Часто буває так, що весь необхідний зміст не поміщається на одному скріншоті. Для цього MIUI 8 передбачила функцію тривалого скріншоту, яка дозволяє зробити великий знімок екрану без зайвих проблем.

5 Калькулятор

Калькулятор в MIUI 8 тепер має безліч функцій, його навіть можна назвати універсальним конвертором всього. Адже новий калькулятор вміє не лише рахувати, але й конвертувати такі одиниці виміру як швидкість, температура, довжина та багато іншого.

Також за допомогою калькулятора в MIUI 8 можна підрахувати податки та свій прибуток. Нарешті в калькуляторі з’явився значок "%" – вираховування відсотків.

6 Редактор відео

Тепер в MIUI 8 можна редагувати відео безпосередньо в додатку камери. Оновлення являє собою повноцінний відео редактор для смартфону, який ні чим не гірший від сторонніх додатків.

Він здатний робити наступне:

 • різати відео;
 • додавати текст на відео;
 • додавати ефекти;
 • додавати аудіо та музику зі смартфону на відео.

7 Редактор фотографій

Операційна система MIUI 8 тепер оснащена вбудованим редактором фотографій та зображень. Тепер більшість правок для фотографій можна зробити одразу зі смартфону. З’явилось наступне:

 • більше можливостей вбудованого графічного редактора (палітра кольорів, різноманітні пензлики);
 • більше налаштувань керування зображенням;
 • з’явились вбудовані стікери;
 • з’явилось можливість різати ображення під кутом.

8 Меню швидкого доступу

Оскільки ми тестували MIUI 8 на смартфоні Xiaomi Max, ця функція дуже актуальна для великих Mi-смартфонів та планшетів, але й іншим вона також може стати у пригоді. Після активації на екрані з’являється напівпрозора сфера, натискання на нього викликає меню швидкого доступу. Особисті вподобання можна задати в налаштуваннях. Сюди можна додати до 5 різних "шорткодів".

9 Режим збереження енергії

Дуже цікава функція, котра може зберегти ваш акумулятор від передчасного розряджання, ви можете вручну налаштувати свій профіль використання батареї, опції доступна в додатку "Безпека".

10 Оновлена "шторка"

Статус-бар та шторка сповіщень відтепер у новому дизайні MIUI 8. Вона має картковий інтерфейс нотифікацій та плаваюче меню з основними налаштуваннями. Також там відображаються поточні погодні умови.

Це були основні 10 нових функцій MIUI 8, які можуть значно полегшити використання Mi смартфону і додати більше комфорту у повсякденну роботу з телефоном. Окрім цього в MIUI 8 ще багато різноманітних змін - знайдіть їх разом з Mi.ua.