Xiaomi Mi Pen - подробиці про першу кульковою ручку від Mi

  • 25.07.2016
  • 1657

Компанія Xiaomi представила ще один продукт з лінійки MIJIA, на цей раз їм стала ручка Mi Pen. Це симпатична кулькова ручка без будь-яких Wi-Fi або Bluetooth модулів і розумних функцій. На перший погляд - це звичайна ручка, але за її створенням стоїть безліч дослідів і тестів від Xiaomi, кожна деталь і частина Mi Pen створена не просто так, а на підставі максимально вдалого користувацького досвіду.

Наприклад товщина Mi Pen становить 9.5 мм, такий діаметр вважається максимально оптимальним для тривалого письма і ручка таких розмірів запобігає швидкому стомленню кисті. Що стосується зовнішнього вигляду, то на вибір є Mi Pen в чорному або білому корпусах. Основний матеріал корпусу ручки - полікарбонат.

Стержень використовується від відомої швейцарської компанії PREMEC, він виконаний з карбіду вольфраму і гладко ковзає по поверхні паперу. Чорнило в ручці виробництва японської компанії Mikuni, воно дуже швидко засихає і перешкоджає появі потьоків на аркуші паперу. Ручка автоматична, щоб з'явився стержень, потрібно повернути верхівку на 120 градусів.

Придбати свою Mi Pen можна в офіційному магазині Mi.ua