Порівняння Yi 4K Action Camera і GoPro Hero4

  • 11.07.2016
  • 1481

Партнер Xiaomi, компанія Yi Technology в цьому році представила друге покоління спортивних камер під назвою Yi 4K Action Camera. Головними двома нововведеннями стали дисплей на задній грані і можливість відеозйомки в 4К форматі. Yi 4K камеру вийшла цікавою, за сукупністю ціни і нова камера характеристик від Xiaomi ЛЕГКО Може скласти конкуренцію GoPro Hero4.

Дизайн

Yi 4K Action Camera виглядає краще, ніж GoPro Hero4, також у Yi Cam на вибір є одразу три варіанти корпусу, серед яких: чорний, білий і рожеві кольори. Камера від Xiaomi більше, ніж GoPro і при цьому трохи (на важче 7 грам) - 95 грам у Yi 4K Action Camera проти 88 грам у Hero4.

Також незаперечним плюсом Yi 4K Action Camera є наявність кольорового повноцінного дисплею з діагоналлю 2,19" дюймів на задній грані. GoPro Hero4 підтримує зовнішній знімний дисплей, але він менше і має більш слабкий дозвіл.

  • розміри Yi 4K Action Camera 42×65×21 мм
  • розміри GoPro Hero4 42×59×21 мм

Можливості

Обидві спортивні камери мають об'єктивами з ультра-широкою апертурою F2.8, а ось начинка відрізняється. Рішення від Xiaomi використовує більш потужний чіпсет Ambarella A9S75, а також модуль камери Sony IMX377 на 12 мегапікселів.

Запис відео 4K

Середній показник запису 4K/30fps відео у GoPro Hero4 становить 1 годину 15 хвилин, якщо активувати Wi-Fi і бездротове управління, цей показник складе всього 50 хвилин. Yi 4K Action Camera знімає відео 4K/30 кадрів в секунду цілих 120 хвилин або 2 години. При режимі 120 кадрів в секунду 720p, та вимкненому Wi-Fi GoPro Hero4 витримує одну годину 50 хвилин запису відео.

Порівняння технічних характеристик GoPro Hero4 і Yi 4K камери

Якість передачі кольору на зображенні у Yi 4K Action Camera на високому рівні, в той час, як кадри зроблені на GoPro Hero4 - бляклі і тьмяні. У реальному тесті на автономність в режимі навантаження (4K запис відео на карту пам'яті) Yi 4K Action Camera протрималася 1 годину 57 хвилин, а GoPro Hero4 - всього 50 хвилин.

Висновки

Yi 4K Action камери - це нове слово серед екшн-камер, адже пристрій не тільки вміє знімати відео 4K, а й робить це максимально якісно і довго. Кольори зняті на Yi 4K Action Camera виходять яскравими і насиченими, а тривалість запису 4K відео від одного заряду становить близько 2-х годин.

Xiaomi вдалося виграти у світового бренду GoPro битву за сегмент спортивних 4K камер, так як за меншу вартість Yi 4K Camera пропонує більше: якісний сенсорний дисплей, надійну стабілізацію зображення, рекордну автономність, а також безліч інших дрібних бонусів, на зразок підключення до Apple і Android-смартфонів через фірмовий додаток Yi Camera.

Замовити Yi 4K Action Camera можна у магазині Mi.ua