Співробітники ПАТ "Київгаз" отримали рюкзаки Xiaomi

  • 08.07.2016
  • 1436

Цього літа, а саме 4 липня, цілих 300 співробітників компанії ПАТ "Київгаз" вийшли на роботу з фірмовими рюкзаками Xiaomi Mi Minimalist Urban Backpack.

Чому саме рюкзаки Mi?

Все просто, міські рюкзаки Xiaomi Mi Minimalist Urban Backpack володіють універсальним зовнішнім виглядом, який підходить, як чоловікам, так і жінкам. Але симпатичний дизайн - це не єдина перевага. Ще рюкзак має вологовідштовхувальні властивості і він без проблем витримує середньої сили дощ, таким чином електроніка, що знаходиться всередині - у цілковитій безпеці. При цьому Mi Minimalist Urban Backpack дешевше, ніж аналогічні рішення від інших виробників.

Рюкзак має хорошу місткість, наприклад ви можете взяти з собою 17-ти дюймовий ноутбук, папку з документами, кілька книг, а також безліч дрібниць, на зразок павербанків, інструментів, смартфона і планшета, для яких передбачено кілька спеціальних відсіків.

Всього є два кольори рюкзака - сірий і темний. Компанія Сяомі Україна, яка займалася постачанням розумних гаджетів Xiaomi, впевнена в їх якості і сподівається, що інші великі українські компанії візьмуть приклад ПАТ "Київгаз" і також порадують своїх співробітників новенькими гаджетами або аксесуарами Mi.