Розкладний розумний велосипед Xiaomi QiCycle - всі подробиці про новинку

Китайська компанія Xiaomi Tech слідом за YunBike C1 (фото і новина тут), який продається в нашому магазині Mi.ua, випустила ще один розумний велосипед з акумулятором під брендом MIJIA — QiCycle Electric Bike EF1. Це розумний електричний велосипед для міста, який здатний проїхати близько 45 кілометрів від одного заряду акумулятора.

Велосипед Xiaomi має багато кольорів корпусу на вибір, рама виконана у вигляді однієї трубки, а на колесах встановлені дискові гальма і електродвигуни. Живиться QiCycle від набірного акумулятора, який складається аж з двадцяти батарей Panasonic 18650 ємністю 2900 мАг кожна. Цього заряду вистачає велосипеду на 45 км ходу при повному навантаженні.

На кермі встановлений невеликий бортовий комп'ютер, який додає велосипеду розумних функцій. Наприклад система вміє підраховувати фізичну активність користувача і виводити її на дисплей. Також в новому велосипеді Xiaomi встановлена система перемикання швидкостей Shimano Nexus.

Спеціальний додаток для смартфонів виводить статистику безпосередньо на телефон з велосипеда (сам бортовий комп'ютер зберігає дані 30 днів), а також служить в ролі навігатора. Велосипед має компактні розміри в складеному стані, так що його можна легко розмістити в багажнику автомобіля.