Огляд FM трансмітера Roidmi 2S в автомобіль

  • 09.06.2016
  • 1289

Так повелося, що маленькі гаджети бувають найчастіше найкориснішими для вашого будинку, офісу або автомобіля. Сьогодні у нас на огляді нове покоління FM трансмітерів у машину RoidMi 2S. Цей девайс покликаний принести музику у ваш автомобіль використовуючи Bluetooth, смартфон і FM радіо в авто. Створено гаджет спільно з RoidMi та Xiaomi Technologies.

Дизайн

На перший погляд RoidMi 2S - це звичайний автомобільний зарядний пристрій, важко повірити, що всі ці технології уміщаються в такому мініатюрному корпусі. RoidMi 2S не схожий на інші зарядні пристрої, він має приємний корпус з матового пластику і металу, а на його лицьовій частині знаходиться 2 USB порти, які підсвічуються за допомогою світлодіодів, коли RoidMi 2S приєднаний до прикурювача машини.

Що вміє RoidMi 2S?

RoidMi 2S перетворює радіо вашого авто в універсальний приймач музики зі смартфонів і планшетів. Таким чином цей гаджет вирішує проблему бездротового виведення музики зі смартфона на аудіо систему в машині.

Крім цього, RoidMi 2S оснащується вбудованим мікрофоном, так що аксесуар можна використовуватися як hands-free гарнітуру в автомобілі. А два USB порти не дозволять сісти вашому смартфону або планшету, таким чином ви можете взяти із собою улюблену музику навіть у далеку подорож.

Підключення RoidMi 2S до смартфону

Для підключення RoidMi 2S до смартфону потрібно встановити спеціальний додаток "Roidmi Driver", він є як для платформи Android так і для iOS. Знайти програму ви можете в Google Play, iTunes або на форумі MIUI.ua.

Додаток підкаже вам ідеальну частоту для трансляції з максимальним рівнем сигналу RoidMi 2S, потім потрібно налаштувати радіо в вашому автомобілі на цю частоту і це все, тепер FM трансмітер готовий до програвання музики.

Ще одна функція додатку Roidmi Driver - це вибір кольору індикації LED підсвічування. Можна встановити різні кольори на стандартний плеєр і роботу в режимі гарнітури.

Висновки

RoidMi 2S - це відмінний мініатюрний гаджет аксесуар з розумними функціями від Mi. Якщо вам в авто потрібна музика і зарядка для смартфона, чому б не поєднати ці речі в одному пристрої?

Придбати RoidMi можна у офіційному магазині Mi.ua.