Mi Band 2 вимірює пульс якісніше ніж Apple Watch та FitBit Blaze

  • 10.06.2016
  • 1770

Відомо, що головна проблема сучасних фітнес-трекерів і розумних годинників - це точність вимірювань прогресу користувача. Нещодавно було проведено цікавий експеримент, в якому взяли участь такі гаджети, як Apple Watch, FitBit Blaze та браслет від Xiaomi - Mi Band 2. Суть тесту полягала в тому, щоб перевірити, який сучасний фітнес аксесуар максимально точно вимірює пульс користувача.

Всього було чотири тести з різними умовами:

1. На живий руці

2. На твердому циліндрі

3. На пляшці з рідиною (газована вода)

4. На підставці в повітрі

Звісно, всі браслети мали б показувати пульс лише в першому тесті, коли заходились на руці людини. Але Apple Watch та FitBit Blaze продовжували відображати на дисплеї певні виміри у всіх чотирьох випадках. Чесним залишився лише трекер Xiaomi Mi Band 2, адже відображав значення пульсу тільки на руці людини, в усіх інших випадках виімри були відсутні.

Важко сказати, чому виникла така разюча невідповідність показників, адже за вимірювання пульсу відповідає як програмна складова, так й апаратна частина (оптичний датчик, чіпсет та інше). Різниця між трекерами полягає не лише в якості вимірювання пульсу, але і в ціні: Mi Band 2 коштує приблизно в 10 разів дешевше, ніж конкуренти, які не пройшли елементарний тест.