"Українська версія" гаджета Xiaomi - що це таке?

  • 12.07.2016
  • 2151

Українська версія Сяомі техніки

Наші покупці, іноді, запитують, що таке "Українська версія" Xiaomi гаджета.

Щоб все було зрозуміло, ми опишемо нижче:

Українська версія - це техніка і аксесуари, які офіційно, зі сплатою всіх податків, ввезені в Україну. Техніка пройшла сертифікацію в "Укрчастотнагляді" і внесена до всеукраїнського реєстру безпеки і сумісності за українськими стандартами якості. Наприклад, кожен смартфон має голограму УДЦР (підтвердження "Укрчастотнагляду").

Крім цього, вся офіційна техніка має інструкції і стікери на українській мові, з докладним описом характеристик пристрою. Також всі офіційні «українські» версії обов'язково мають в комплекті фірмовий гарантійний талон від Мі Сервіс, мережевий адаптер під наш тип розеток і, звичайно ж, локалізовану прошивку з українською та російською мовою, і встановленим MIUI Ukraine апдейтером.

Кожна офіційно ввезена в Україну одиниця продукції Xiaomi вноситься в «Сервісну базу Мі», перевіривши в якій ваш серійний / номер IMEI, ви зможете перевірити чи знаходиться ваш пристрій на офіційній гарантії в Україні. Крім цього, до реєстру НКРЗІ вносяться всі IMEI номери на GSM-пристрої, що дозволяє користувачеві убезпечити себе і свій пристрій. На абсолютно всю офіційну техніку Mi (українська версія) поширюється 1-2 роки гарантії з підтримкою MIUI Україна. Компанія "Ен-Ай-Ес» бере участь у благодійних проектах «Української біржі Благодійності», з кожної проданої офіційної одиниці Мі в Україні,% відраховується до Фонду УББ.

Дякуємо, за вибір Mi!

З повагою, команда Mi.ua!