MIUI 8 детальний огляд - 8 головних нових функцій

  • 10.05.2016
  • 662

Фанати MIUI - одні з найактивніших користувачів Інтернету. Згідно дослідницької компанії UMIndex 6 з 10 топових телефонів - це Mi смартфони на MIUI ROM. Сьогодні Xiaomi випускає значне оновлення своєї фірмової операційної системи - MIUI 8. До вашої уваги - вісім кращих нових функцій MIUI V8.

1 Шрифт Mi Lanting

У MIUI 8 з'явився новий шрифт на зміну старому, він називається Mi Lanting і за твердженнями Xiaomi легше сприймається користувачем. Цей шрифт настільки зручний, що очі не будуть втомлюватися навіть після 6 годин читання з дисплея Mi смартфона.

2 Додаток "Нотатки"

У програмі «Нотатки» в MIUI 8 з'явилася можливість встановити пароль на запис, а для пристроїв зі сканером відбитків пальців - ще й додатковий біометричний захист для окремих заміток. Це просто і зручно, а головне всі ваші важливі записи буде надійно захищені.

3 Режим заощадження енергії

Це нова можливість MIUI 8 ROM, яка відключає фонову роботу додатків, оновлення програм і синхронізацію, для того, щоб Mi смартфон протримався якомога довше від залишкового заряду акумулятора.

Також в MIUI 8 є функція, яка відповідає за виявлення шахрайства та обману користувачів в контенті і додатках. Операційна система буде попереджати про спроби обману і не дозволить зловмисникам дістатися до особистих даних користувача.

4 Можливості галереї

Стандартна програма "Галерея" також зазнала змін, Xiaomi додала більше можливостей для редагування фотографій, серед яких - нанесення написів, стікерів і малюнків на фото. Але це ще не все!

Тепер користувачі MIUI можуть редагувати зняті відео ролики прямо на смартфоні в програмі «Галерея». Доступні такі можливості, як додавання субтитрів, музики та іншого. Також з'явився перероблений вибір фотографій для шеринга.

5 Сканер QR-кодів і калькулятор

У MIUI 8 оновилися ще дві стандартні програми - сканер QR-кодів і калькулятор. За допомогою сканера тепер можна шукати схожі товари і предмети по картинками в Інтернеті, а калькулятор обріс новими можливостями розрахунків і конвертації популярних величин.

6 Зображення для екрану блокування в MIUI 8

В оригінальній MIUI є така функція, як карусель зображень для екрану блокування. Її суть проста - користувач бачить різні заставки на заблокованому дисплеї при активації. У MIUI 8 додалося ще більше таких картинок, Xiaomi співпрацює з більш ніж 50 партнерами і постачальниками контенту для MIUI.

7 Кольори додатків

Дизайнери Xiaomi переробили кольори у стандартних додатках, тепер MIUI 8 стала ще чистіше, зрозуміліше, яскравіше і більш молодіжною.

8 Новий диспетчер додатків

Диспетчер запущених додатків в MIUI 8 ROM тепер має більше можливостей: наприклад в ньому вікна браузера розташовуються вгору і вниз, а всі запущені додатки - вліво і вправо. Вікна програм стали більш наочними, ніж ярлики в MIUI 7. Закрити додаток можна простим свайпом.

Останні відео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019