MIUI 8 детальний огляд - 8 головних нових функцій

  • 10.05.2016
  • 1540

Фанати MIUI - одні з найактивніших користувачів Інтернету. Згідно дослідницької компанії UMIndex 6 з 10 топових телефонів - це Mi смартфони на MIUI ROM. Сьогодні Xiaomi випускає значне оновлення своєї фірмової операційної системи - MIUI 8. До вашої уваги - вісім кращих нових функцій MIUI V8.

1 Шрифт Mi Lanting

У MIUI 8 з'явився новий шрифт на зміну старому, він називається Mi Lanting і за твердженнями Xiaomi легше сприймається користувачем. Цей шрифт настільки зручний, що очі не будуть втомлюватися навіть після 6 годин читання з дисплея Mi смартфона.

2 Додаток "Нотатки"

У програмі «Нотатки» в MIUI 8 з'явилася можливість встановити пароль на запис, а для пристроїв зі сканером відбитків пальців - ще й додатковий біометричний захист для окремих заміток. Це просто і зручно, а головне всі ваші важливі записи буде надійно захищені.

3 Режим заощадження енергії

Це нова можливість MIUI 8 ROM, яка відключає фонову роботу додатків, оновлення програм і синхронізацію, для того, щоб Mi смартфон протримався якомога довше від залишкового заряду акумулятора.

Також в MIUI 8 є функція, яка відповідає за виявлення шахрайства та обману користувачів в контенті і додатках. Операційна система буде попереджати про спроби обману і не дозволить зловмисникам дістатися до особистих даних користувача.

4 Можливості галереї

Стандартна програма "Галерея" також зазнала змін, Xiaomi додала більше можливостей для редагування фотографій, серед яких - нанесення написів, стікерів і малюнків на фото. Але це ще не все!

Тепер користувачі MIUI можуть редагувати зняті відео ролики прямо на смартфоні в програмі «Галерея». Доступні такі можливості, як додавання субтитрів, музики та іншого. Також з'явився перероблений вибір фотографій для шеринга.

5 Сканер QR-кодів і калькулятор

У MIUI 8 оновилися ще дві стандартні програми - сканер QR-кодів і калькулятор. За допомогою сканера тепер можна шукати схожі товари і предмети по картинками в Інтернеті, а калькулятор обріс новими можливостями розрахунків і конвертації популярних величин.

6 Зображення для екрану блокування в MIUI 8

В оригінальній MIUI є така функція, як карусель зображень для екрану блокування. Її суть проста - користувач бачить різні заставки на заблокованому дисплеї при активації. У MIUI 8 додалося ще більше таких картинок, Xiaomi співпрацює з більш ніж 50 партнерами і постачальниками контенту для MIUI.

7 Кольори додатків

Дизайнери Xiaomi переробили кольори у стандартних додатках, тепер MIUI 8 стала ще чистіше, зрозуміліше, яскравіше і більш молодіжною.

8 Новий диспетчер додатків

Диспетчер запущених додатків в MIUI 8 ROM тепер має більше можливостей: наприклад в ньому вікна браузера розташовуються вгору і вниз, а всі запущені додатки - вліво і вправо. Вікна програм стали більш наочними, ніж ярлики в MIUI 7. Закрити додаток можна простим свайпом.